Zetor

Bećarina pusta je napisao(la):
Šestak u tom Zetoru Super 50 sa slika je oko 60-ak ks i sigurno nije S 46.
Super Zetor o kome sam ja pisao nije postavljen na forumu i njegovu sliku nisi mogao da vidis!
Šošara je napisao(la):
Uslikaj ga da ga vide i sire narodne mase a ne samo oni koji posete Padej.
Mislim Dalasa,a moze i makinu.
:haha:
Pa sad Dalasa eventualno... a traktor su odneli ganci u staro gvozdje!
dudovcanin je napisao(la):
Ma neki lik radi neku trampu, i nudi mi nekog zetora sa 3 cilindra 80-82 godiste ni on nezna kako izgleda, za 1500e.
To moze da bude 4718 ili 5011! U biti su slicni ostalim zetorima tog doba samo sto imaju motor 3 cilindra! A klipovi i ostalo je isto kao kod 7011
 
mityoo je napisao(la):
To nije nista! treba tipa videti uzivo! :haha: :haha: :haha: :haha: Ko neveruje nek pita Kikija! :(

Hvala za sliku docarao si pricu u potunosti. :haha:

PS.Za slike traktora trk na otpad da ga uslikas dok ga ne rasture za delove. ::namigivanje::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238023394[/time]_________________________________________________
NA eto ti prilike da kupis PRAVI traktor.
Trk u Sentu.
 
dudovcanin je napisao(la):
Ma neki lik radi neku trampu, i nudi mi nekog zetora sa 3 cilindra 80-82 godiste ni on nezna kako izgleda, za 1500e.
postoji jos 4911 i 3511 i oni su 3 klipa to 1500e mi se cini jeftino jedino ako nije kakva lebara
 
nije to im je cena malo skuplji od vladimirca sad ozbiljno kazem 1 od 2 zetora u selu ima covek sto vuce kazan i nerasta platio ga 1200e
 
Kojeg zetora odgovaraj odmah molim te
ovde kod nas poludise za zetorima placaju 3511 iz 70tih godina 3000e
 
ej pa ne znam broj ovako napamet,kaze da je isto 197x godista mali i da malo trosi(a nista i ne radi) vuce nerasta i .... :sta: kazan u sezoni

aj ovih dana cu videti tog zekana da slikam kad mi se vrne moj mobilan sa popravke :cao:
 
inace znam o tom traktoru da je dobar po recima gazde da pali i da je pumpu radio,instalacija isto radjena gume nisu neke,izbacuje mu iz 4-te brzine ali ide iz 3 u 5 ::namigivanje::
inace covek radi kao mesar i odlican je pa se povela prica o tom njegovom traktoru
 
Bez zeze dobri su ti manji zetori ima ih ovuda par komada ljudi se hvale sa njima

Zanimljivo//// siliram sa Rakovicom 65 od 8 sati ujutro i prazna u 16
siliram sa Zetorom 7211 iso pocinje ali je 20 sati prazan
silokombajn lifam
 
a ima covek u mojoj ulici zetorta stoji mu vec bar 7g dobio ga u nasledstvo i NECE da ga tera ne voli ga
kupio je 542/549 za lakse radove nece zetora da tera,ima i 5106-5130 ruseva ~4komada sve to tera a zetora nece,inace ima jako malo zetora kod mene u opstini.
a ovaj sto ga ima kaze da mu je rentabilniji od fergusona(moze u solidnom stanju zetora da uzme kao fergusona najvecu krsinu) znaci jeftiniji u startu ima 5 brzina i isto malo trosi kao i svaki mali traktor(i ferguson,vladimirac,torpedo)
 
Kad sam dolazio tamo kod vas primjetio sam da imate dosta skuplje djelove za zetora od nas
mozda je i to jedan od razloga

kod nas560 novi tip 4500e super stanje
Zetor 6211 7000e malo usporedbe
 
kod nas ako je srednje stanje 5000 normalan 5500 a ako je bas ocuvan i da je sve cakum pakum 6000e
moj da se opere keserom kako treba mogao bih dobiti 5500e ladno,a zetora nema nikako ni na pijacama da ih neko trazi ni po selima da vozi...
ovde bukvalno ima vise imt-a 560 ili rakovice 65 od svih ursuza i zatora u celom selu
 
Nazad
Vrh