Zetor

Vasar u Rumi je mesto gde sve njih mozes da pronadjes istovremeno! :haha: :haha:
 
ja sam iz pozege
znam da ima agro land
znam da posoji krokus iz goloboka
imai ona zena valjda milina ili malina sto je tamo negde kod novoga sada imaju jos jedni tamo znam da u rumi imaju tri ili cetiri tezge sa delovima za zetor ali evo ja sam u agro landu kupio glavu kompresora koja je radila ceo jedan dan jer mije kompresor potreban za prikolicu. kada sam radio motor delove sam doneo zi ceske glava sada radi nekih 100 sati bez problema. videcemo kako ce
morate znati kao i kod nas i tamo postoji mala privreda i turski delovi
ja sam menjao cilinder na kocnicama jedne za godinu dana a jedne za tri
isto i sa vodenom pumpom prcao mi je moj serviser da su ljudi kupovali tursku pumpu koja nije mogla da radi ni dva dana ja je imam od 2004te al za svaki slucaj imam rezervnu iz ceske
 
Dobro zato treba gledati šta se kupuje . A inače delovi koje i šalje Zetor su 2-3 klase za nas iz istočne Evrope . Trba gledati da su delovi u original Zetor pakovnju inače sigurno nije original nego lošija ili bolja kopija (mala privreda) . Nekad su se original delovi donosili iz Mađarske , ali iskreno da kažem ja odavno nisam video takav deo .
Kvalitet delova se i vidi po ceni , recimo švabija i Srbija !
 
pa znam ja sam za motor sve kupio u ceskoj ali sada sam provalio servis zetora u norveskoj nije daleko oko 150 kilometara od mene tako da ce moj ljubimac imati extra delove sada traim da kupim automatsku kuku za njega ona mi je jako teska da je donesem iz norveske ali ako bude stani pani poslacu je po kamiondzijama
zam naprimer da se klipovi prave u kvalitetima A B C
iimai brojeve 1 pa nadalje kazu c nevalja ja sam uzeo B pa videceo
 
ivanseljak je napisao(la):
sada traim da kupim automatsku kuku za njega ona mi je jako teska da je donesem iz norveske ali ako bude stani pani poslacu je po kamiondzijama

Meni je doneo čovek originalnu iz Češke za 500eura.
 
@Vladimir Milin
stavi slike grdosije Zekana sa 60 na sat i pričaj kakvi su utisci.
 
pa ja sma platio to nesto malo manje cinimi se
zna li neko dal mogu u srbiji da kupim automatsku kuku za zetora?
 
ivane da li vredi kupiti tamo traktor u norveškoj pa uvezti
mene konkretno interesuju 7045,7245 ili 7745
 
pa slusaj cene zetora su kao i kod nas mozda za nijansu jeftnije ako je traktor juznije onda i moze da se razmislja ali ako je gore severno onda je to skupo
www.finn.no
to ti je sajt kad otvoris imas sliku traktora i gradjevinske masine to kliknes i videces nije tesko naci traktore
jedna kruna je 10 dinara
 
ivane
našao sam u poljskoj traktor 7745 '90god 3500sati i traži 7500e
prevoz kaže do Novog Sada oko 1000e
samo još da vidim, ne znam koliko je carina pa još porez
ne znem da li vredi??
a bliže je od norvege!!!!
ne znam nisam pametan da li još da čekam možda ću naći i ovde
a siguran sam kad kupim nešto da ću odma sutra naći nešto sto puta bolje
to mi se redovno dešava...
 
Pa ti sutra nemoj tražiti nego ga vozi i neokreći se sine ! I od bojeg ima bolje !
 
da ali kvalitet traktora ovde i u poljskoj je ne uporediv i ovde ti traktori obicno imaju prednju kasiku sto daju uz traktor
a poljska i norveska su ti jako blizu prevoz je maltene isti
ako bi se u svedskoj naslo e onda je to prava stvar
 
@ Stole slusaj nasao sam jednog zekana za tebe Zetor 7045 trazi 9.000 € evo ti i tel: 063 827 33 44
 
jel znaš možda odakle je :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236324506[/time]_________________________________________________
hvala ti puno na informaciji
bio sam kod tog čoveka traktor je dobar ali puno je to para za to godište traktora
mislim da je '81 ili '82
on je iz kisača
već dugo ga on prodaje
ustvari čeka da neko naiđe jer nije raspoložen da spušta cenu, a traktor je obrađivao 60 tak lanaca zemlje.
 
Za te pare može se uzeti i 7745 u solidno dobrom stanju ,kako kaže i BATONI !
 
Nazad
Vrh