Zetor

andrej.
ja sam čak čuo priče da je od svih 7045 se pokazao kao najzahvalniji

a razmišljam da uvezem ali gledao sam po internetu i u slovačkoj i češkoj su na ceni
a i to su sve sajtovi firmi koje preprodaju kad bi došao do nekog privatnika ili seljaka da direktno kupim
a u poljskoj su jeftiniji u oglasima.
jel znaš nekog ko je možda uvezao iz slovačke ili češke zetora?
 
koji je ovo model zetora ili john deera posto ovaj john deere mnogo lici na zetor 7745.sta mislite o ovome
 
Ma daj bre kiki losiji od imt sta ti je! Samo mi nije jasno zasto nije Johan kopirao imt560 kad je tako dobar :sta:
 
phoenixfendt, to je bila saradnja JD i Zetora, serija 2000, motori JD su u njima, pisali smo već o tome.
 
ko uvozi zetore polovne mora znati da postoje dva tipa menjaca koje je zetor radio
sporiji sa sporim jako sporim rikvercom koji su se prodavali i kod nas i u istocnim zemljama
i brzi koji je isao na zapad i sever
imam iskustva sa zetorom koji je dosao iz francuske ima odlicno brz rikverc u poredjenju sa mojim
takodje i ovde u norveskoj su sa brzim rikvercima
sto se tice novih zetora i uvoznika malo sam skeptican mada od ove godine na sajtu Zetora ima diler u Srbiji
super je traktor al kad mu nesto zafali onda ......
 
JEL ZNA NEKO NEKOG KO JE UVEZAO POLOVNI ZETOR IZ SLOVAČKE ČEŠKE ILI POLJSKE
 
ja znam da da su doteravali iz francuske
sto se poljske tice to je ptraticno nemoguce jer poljaci ovde u norveskoj pokupise sve zetore koji se pojave na prodaju
za slovacku i cesku nisam sigran
Da agro lend je zvanican diler traktora par godina zali za delove i servis je tek od 2008 znam kada sam kupovao delove za generalnu da na zvanicnom sajtu zetora nije bilo agrolenda kao servisera sada ga ima
 
Da ali su radili servis u garantnom roku preko mađarske firme iz Segedina !
 
sad će Kiki da ti nabroji jedno 15-tak prodavnica gde možeš da nabaviš i pepeljaru za Zetora iz marta 1977. ili 2008.godine :cao:
 
Da, da vidiš kako znaš . Čitaš me ko prvak bukvar , sve sriče ! :haha: :haha:
 
ima par stranica nazda gde smo pisali gde-koliko i kako ko radi sa delovima Zetora
 
Nazad
Vrh