Zetor

Jedva sam je nasao(Mariju) Prodavnicu kod pijace su zatvorili a tamo kod Matijevica u maloj ulici rade od 08-15 i nisu uvek tamo! nego sam ih zvao mobilnim: "Odmah dodjem pjet minuti" :haha:
 
Da da toga se sećem i ja . A na prodavnicu ispišu vraćam se za 15min. , sediš ispred sat vremena da bi dočeko tih zadnjih 15min . :haha:
 
A nisu jeftiniji od Zednika po cenama Nego sam pazario jer mi je bilo usput!
 
U proseku su isti ima delova što su jeftiniji i ima delova koji su skuplji ! Da li su u žedniku original Zetorovi delovi ?
 
Naravno! Jedino neke sitnice kao sto su recimo semerinzi, sijalice... i tako te stvari nisu sve Ceske nego ima i domaceg proizvoda ali svi delovi koji su tipski su original!
 
Na original mislim kao original Zetorovo pakovanje sa svim logom...
To smo nekad donosili ne za male pare iz segedina !
 
Pozdrav svima interesuje me šta znate o zetoru 7745,7245 i 7045
Hoću da kupim jedan od tih modela
šta preporučujete, inače imam oko 30 tak lanaca zemlje i treba mi traktor u ovoj kategoriji
a inače posedujem zetor 4718 i hteo bi da imam još jedan
Interesuje me i da li znate da li neko prodaje i po kojoj ceni
Ja sam pronašao sve ove modele ali su paprene cene!
čekam da nadjem neki povoljan (ako nadjem od nekog naslednika bilo bi super ili nekog kome pare hitno trebaju)
ali želeo bi da kupim od 1.vlasnika
Ili da uvezem
 
stole je napisao(la):
Pozdrav svima interesuje me šta znate o zetoru 7745,7245 i 7045
Hoću da kupim jedan od tih modela

Interesuje me i da li znate da li neko prodaje i po kojoj ceni
Ja sam pronašao sve ove modele ali su paprene cene!
čekam da nadjem neki povoljan (ako nadjem od nekog naslednika bilo bi super ili nekog kome pare hitno trebaju)
ali želeo bi da kupim od 1.vlasnika

Kao da si mi čitao misli! :ppozdrav:
 
Zetori se i ne prodaju drugačije. Bio je jedan kod nas jesenas prodat 92 godište mislim za 10000€ ali u cenu nisam 100% siguran .
Perfektno stanje 7745 !
 
sad ću vam reći šta sam našao
7745 za 14500 1996god
7245 za 13000 nisam siguran za godište 1.vlasnik
itd..
mislim da je ovo skupo!!!!!!

a slučajno sam bio u jednom servisu i video 7245 kupio je neko
za : dao je rakovicu u dobrom stanju+ bika + 2 jagnjeta

HTEO SAM DA PUKNEM
kako je ne nađem tako nešto

i da zakasnio sam 2 dana i čovek je prodao 7045 za 6500e kupio je preprodavac u KOVAČICI i sad traži 9500e (malo ga je zafarbo) a kaže mi daće ga za 9000e!!!
Oznbiljno se razmišljam da ga uvezem mada i napolju su skupi, našao sam jeftino al u Irskoj,Finskoj sve negde daleko
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235568434[/time]_________________________________________________
a da li je bolji 7340 po kvalitetu od ovih 7045 i 7745
Pošto sam pitao čoveka koji ima 7340 ili 7341 i 7045
i on kaže da mu bolje radi 7045 i brže ore i on garantuje da je jači

Možda je bolje kupiti 7340 jer on napolju može da se nađe za 11000e 97god
Kad već kupujem da kupim noviji
Ne znam
 
Ako misliš da radiš duže sa njim onda mislim da je bolji noviji , gledaj da ima i multiplikator obrtnog momenta !
 
do 10-11.000 evreja i da ima multipower i da bude ekstra stanje. za 14-15.000 kupuješ Zetora 120ks
 
Ma sva tri modela sto si nabrojao su podjednako dobra! Nemoze da nevalja, pa to je Zetor!
::svaka cast:: na izboru! :ppozdrav:
 
ja imam oko 30 tak lanaca zemlje i gledaću da to proširim
imam zetor 4718 i znam da će neki reći da to mogu i sa njim da obradjujem
ali treba mi još jedan od 70 tak konja da to brže odrađujem

koji modeli imaju multipower i taj multiplikator obrtnog momenta
kako da znam da ima i zbog čega je to bitno
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235629356[/time]_________________________________________________
kiki jel si siguran da je taj zetor '92 god prodat za 10.000e
 
Kostace te otprilike isto a traktor je jaci! Kod Zetora sa multipoverom treba da imas pedalu za ukljucivanje na podu traktora kad sedis u njemu iza leve noge, prtom nagazis i ako je ukljucen kompresor kad pustis treba da cujes psssss slicno kao kad pustis vazdusnu kocnicu
 
Hmm..Moj savet ti je da kupis ili 7045 ili 7245.7745 se bas nije pokazala najboljom serijom ima on 5 ks vise od ove dvojice ali je i dosta veci potrosac.Moj savet ili 7045 ili ako hoces noviji onda 7340 mada kubure sa turbo punjacem....Sto se tice cena jesu skupi,a sto neprobas da uvezes is Slovacke?
 
@ stole kao što sam i rekao mislim , ali mogu se raspitati . Ali Zetor je bio više nego u perfektnom stanju jako je čuvan , sad su uzeli novog !
 
Nazad
Vrh