Zetor

Razumem i shvatam ! :cao:


Gde to nabavljaš delove za ZETORA ?
 
Atlas Sped Novi Zednik!
Najjeftiniji su u okolini koliko ja znam!
To je ona firma sto sam ti slao broj telefona za katalog za Zetora!
 
Muha Marija čehinja , donosi baš iz češke delova za Zetore i Ursuse ! Nekad dolaze i u Sentu na vašar , ali sa malo robe . Imaju prodavnicu preko najlon pijace u NS , a prodaju i na najlonu ! :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234306102[/time]_________________________________________________
Ako treba broj i adresa javi !
 
Ok je Marija u suštini, u Rumi je stalno, od nje uzimam sitnice, a za ozbiljne delove čovek iz S.Pazove donosi mi po narudžbini direktno iz Češke originalnu robu.
 
Čugi je napisao(la):
za ozbiljne delove čovek iz S.Pazove donosi mi po narudžbini direktno iz Češke originalnu robu.

CUGI POJASNI odakle tebi potreba za vecim delovima kaj nemas jd-a i ne meres delat prek 100ha zemlje,daj bolje suti :haha: :haha: :D
 
jaa?? zakaj??
meni zvuci logicno da samo jd mere imat vece delove i da se mere kidat tek ako radi preko 100ha zemlje ili grijesim :haha: :haha:

jbg moram malo ::000::,ostavi ih pa obrisi posle
 
Za original delove mi ovde slabo para , to su samo manje ili više dobre kopije . Čak i original delovi su za jugoistočnu Evropu 3 i 4 klase .
 
Kiki Molim te za broj telefona da se raspitam za neke delove za koleginog ursusa C360!
 
@mityoo - Muha Marija
Bože Kuzmanovića 112 (8-21h) 021/419-101 (kod mesare Matijević (temerinska , veliki Rodić) desno i prva levo)
Temerinska 144 (9-16h) 021/416-578 (kod najlodna malo dalje sa leve strane tj. prema mostu)
Marija 063/536-120
mužev 063/521-043
 
Hvala! Imas :ppozdrav: od mene na sajmu ako se ne sretnemo pre! Sutra mozda idem za Padej!
 
I ja sam skoro sve delove za Ursusa narucio kod Marije.Muz je licno doneo.Sasvim su okej.Nikad nisam imao problema sa njima.Al Marija zna biti nadrkana preko telefona :haha:
 
A možda ona samo tebe "ne razumem". :haha:
Trebalo bi da naučiš ukrajinski, onda bi možda bila mnogo prijatnija. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh