Slobodna diskusija o traktorima

Koje ulje sipate kada menjate na 200 radnih sati? Ja sipam belu Optimu i menjam je odprilike na oko 100sati posto su mi tako rekli u servisu.
 
Dali raonici sto lice na raonike za sneg a kace se napred na traktore mogu da sluze i za rasturanje kamena,ravnjanje zemlje ili samo za sneg ?
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Dali raonici sto lice na raonike za sneg a kace se napred na traktore mogu da sluze i za rasturanje kamena,ravnjanje zemlje ili samo za sneg ?
zavisi od čvrstoće konstrukcije i prednje hidraulike u principu mogu.
 
Da mozete da birate sta bi uzeli ? John Deere 5620, Claas Axos 310 , Case jx 70 , Zetor Proxima 75 ,New Holland T5O3O , IMT 2070 , IMT 577
 
Kad bas pitas.....Proximu! Sto no rece:"Kad kazem traktor mislim Zetor" :D :D :D
 
mityoo je napisao(la):
Kad bas pitas.....Proximu! Sto no rece:"Kad kazem traktor mislim Zetor" :D :D :D
To brate. I ja bi uzo zeku, da ne objašnjavam sad zašto, jednostavno to je jače od mene
 
A ima li neki nas sajt gde mogu da vidim cene ovih trkatora ili moram telefon u ruke pa da se informisemm?
 
MONTOYA je napisao(la):
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Da mozete da birate sta bi uzeli ? John Deere 5620, Claas Axos 310 , Case jx 70 , Zetor Proxima 75 ,New Holland T5O3O , IMT 2070 , IMT 577
Da mogu da biram uzeo bih nešto duplo jače pa makar i IMT
Ja sam rekao sta bih uzeo da mogu da biram od ponudjenog a ne sta bi uzeo da biram sta mi se svidja....(najverovatnije nekog MF od oko 200-250 ks)
 
Da mogu da biram uzeo bih nekog MF od 100Ks zato što imam jednog od 53godine i još radi, za mene je MF na vrhu... a od ponuđenih claas.
 
Da li neko ima sliku nekog imto-vog traktora sa imtovim prednjim utovarivacem ? Zanimam me kako se imtovim utovarivacima upravalja iz kabine .Na sta lice te poluge ili sta vec stavljaju .Nigde na netu nisam nasao nikakvu sliku :udri:
 
Sumadinac, ako si mislio na ovo verovatno sa rucicama od kipera.
Ja sam ovu namestio na MTZ 82.1 i koristim one bocne izvode.
2uqzokh.jpg

verj1y.jpg
 
Na to sam mislio rucice od kipera u kabini ( primer imt 549 ili 577 ili na koji vec mozeda se postavi )ili sta vec ima u kabini ili na konstrukciji utovativaca kojima se pomera kasika
 
Nazad
Vrh