Slobodna diskusija o traktorima

Ne znam šta je smešno?

Belorus je uvek u prednosti upravo zbog tog mnogo boljeg rasporeda snage.
A održavanje je izuzetno jeftino.
 
bez ljutnje od više njih među kojima ima i aktivnih članova foruma koji imaju ili su imali rusa 82-ku i 577 DV kažu da je 577 bolji orač i da tek 892 može da se poredi s njim,potrošnju neračunam jer je i ona na strani 577,prednost rusa je što je najeftiniji polovan duplak u tom rangu i pri kupovini i pri održavanju
 
Branko je napisao(la):
Ne znam šta je smešno?

Belorus je uvek u prednosti upravo zbog tog mnogo boljeg rasporeda snage.
A održavanje je izuzetno jeftino.

Smesno je zato sto sam vozio oba pomenuta pa sam video sta kojem treba. Ako ne verujes da su domacem pominjanom dovoljne te dve brzine, dodji pa cu ti dati da ores koliko hoces da se i sam uveris a ako treba doteracemo i 2-3 Belarusa. :cao:

Sta cemo mi cigani, moramo malo.. :haha: :D
 
Sa Torpedom nisam orao pa tako nisam ni u rezervoar zavirivao. I ako postoji neko odstupanje u potrosnji u odnosu na 577 u teskim operacijama, ne verujem da je razlika u potrosnji veca od 10%...
 
Ima ovde kod mene dva brata.
Imali su IMT 577 i Zetora (ne znam oznaku) od 50-60ks. Onda su kupili Rusa.
Kada njih pitam, nije baš tako kao što kažeš.
O potrošnji se slažu da je veća kod Rusa.

Nema veze, u svakom slučaju, ne možemo jedan drugog ubediti...
 
Kod nas na nasoj zemlji,Imt 577 ne moze ni da prismrdi rusu...Covek sa 577 vuce 757 2 brazde,a drugi sa rusom 820 757 3 brazde i na svaki drugi krug ga obidje i potrosi manje nafte nego 577. :D
 
dalje lepši ili ne to moze reći svako za sebe ja sam oro i sa dajcom i rakovicom al tose nemoze porediti sa belorusom(ovim novijim kabinama)..svi pišete samo o potrošnji a gde je buka u kabini pa kad izadeš iz tih traktora kodasi izašo iz nekog bureta,,,pa dzaba on potroši 1-2 litru manje što po meni nije uvek tako.. kad ti posle glava dva dana zuji koda imaš košnicu sa čelama na glavi ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1297510711[/time]
_________________________________________________
a stose tiče imt tu nema govora znate ono imt....ima mujo traktor(((bez uvreda))) :haha:
 
Postoje toliko faktora koji uticu na potrosnju da nemate pojma, a sad fino popijte pivo i kulirajte. Nek vozi ko sta ima i ko sta voli. Zna se zbog kog traktora su sadasnje velike gazde postale to sto jesu. Prestanite se prepucavati oko gluposti ili iznesite konkretne naucne cinjenice koje potkrepljuju vase izjave.
 
Dragan18 je napisao(la):
Postoje toliko faktora koji uticu na potrosnju da nemate pojma, a sad fino popijte pivo i kulirajte. Nek vozi ko sta ima i ko sta voli. Zna se zbog kog traktora su sadasnje velike gazde postale to sto jesu. Prestanite se prepucavati oko gluposti ili iznesite konkretne naucne cinjenice koje potkrepljuju vase izjave.
tako je dragane,neka vozi ko sta ima,svakom je svoj traktor najbolji :ppozdrav:
 
Dragan18 je napisao(la):
Postoje toliko faktora koji uticu na potrosnju da nemate pojma, a sad fino popijte pivo i kulirajte. Nek vozi ko sta ima i ko sta voli. Zna se zbog kog traktora su sadasnje velike gazde postale to sto jesu. Prestanite se prepucavati oko gluposti ili iznesite konkretne naucne cinjenice koje potkrepljuju vase izjave.

Tako je. Ali bi bilo lepo da neko u obzir uzme i udobnost. Kao sto neko rece. Dzaba je jeftin za odrzavanje i kupovinu. Dzaba manje trosi i lakse ore, kad tebi treba posle dana oranja, dva dana treba da se oporavis. :ppozdrav:
 
Malo pa malo pa te ledja bole, pa posle kad malo ostaris dobijes isijas j...em ti litru nafte kad me osakati za ceo zivot. Ako cu da biram izmedju zdravlja i litre nafte biracu zdravlje. Koliko se ljudi otruju kad idu da prskaju pa to je strasno, jos ako uopste nema kabinu, a i ako je ima konkretno IMT-ova je toliko suplja da kinezi mogu da prodju kroz te rupe. O Ventilaciji i filteru da i ne pricam.
 
eto..vi se svi lepo isvadjaste i ja osta bez odg...nego najbolje da se ja pomucim jos godinu dve sa rakovicom pa lepo kupim i jedan i drugi pa vidim ko dobro ore i njega ostavim za oranje a onaj drugi nek sluzi za transport... :(
 
Nazad
Vrh