Slobodna diskusija o traktorima

koliko imt 577 dv odprilike trosi litra po hektaru kada ore....(laku zemlju)
 
jel to sigurno posto sam malo pre pricao sa stricem i on me ubedjuje da ne kupim taj traktor kao mnogo trosi bla bla..kaze mi trosi oko 45 litra..
 
45 litara :sta: :sta: Jesenas u najgorem oranju moj 577dv je trosio nesto preko 15l sa plugom 758.20 na 1kj,sto znaci 25l plafon na 1ha...
 
Kakav je ovaj imt 550.11 kad ga imt proizvodi za evropsko trziste.Koliko kosta i Sto mu je onaj sulundar onoliko sirok ?
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Kakav je ovaj imt 550.11 kad ga imt proizvodi za evropsko trziste.Koliko kosta i Sto mu je onaj sulundar onoliko sirok ?
Bio je prosle godine oko 15000e sa subvencijom...
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
A sta se dobija sa onoliko sirokim auspuhom ?
Nije on toliko sirok,nego zastita(resetka)oko njega...valjda radi estetike,a to sto smeta vidnom polju..bas ih svrbi...
 
Pozdrav dobri ljudi. Pošto vidim da piše-slobodna diskusija o traktorima- zamolio bih nekoga da mi objasni zašto IMT star par godina sa dosta opreme košta duplo manje od npr nekog IMT starog 30 godina koji nema ni kabinu? Malo generalizujem, ali otprilike je takva situacija. Da li se isplati kupiti ovaj mladi IMT? Razumem ja da živimo u potrošačkom društvu gde se više mašine uglavnom ne prave da traju decenijama već samo par godina, posle kojih smo primorani na ponovnu kupovinu istih. Pretpostavljam da se ovaj mladi IMT uklapa u ovu priču.... ::lose::
 
Zato sto nemoze da se poredi kvalitet onog od 30, sa ovim od par godina.
Daleko su kvalitetniji stariji od ovih sada.
 
haha a kad odes po traktor :haha:
Post je spojen: [time]1296755412[/time]
_________________________________________________
kad odes tamo dobar dan ja sam baba duda idemo kod mog svekra po traktor :haha:
 
Nazad
Vrh