Slobodna diskusija o traktorima

dejan74 je napisao(la):
Veliki pozdrav za sve forumaše,kako vidim da ima dosta dobrih poznavalaca traktora interesuje me Vaše mišljenje o traktoru Fendt
Model : 610 LS
Godište :1984
R.časova :12000 h
Snaga : 100 CV
isti sam pronašao u Belgiji za 6800€,i moja gruba procena da bi me ovde koštao oko 9000-9500€,vredili ta mašina i može li nešto povoljnije da se nađe u toj klasi kod nas!Živeli
Moj ti je savet,beži od toga što dalje,i što brže :udri: ::lose:: :zli:
 
Bora je napisao(la):
dejan74 je napisao(la):
Veliki pozdrav za sve forumaše,kako vidim da ima dosta dobrih poznavalaca traktora interesuje me Vaše mišljenje o traktoru Fendt
Model : 610 LS
Godište :1984
R.časova :12000 h
Snaga : 100 CV
isti sam pronašao u Belgiji za 6800€,i moja gruba procena da bi me ovde koštao oko 9000-9500€,vredili ta mašina i može li nešto povoljnije da se nađe u toj klasi kod nas!Živeli
Moj ti je savet,beži od toga što dalje,i što brže :udri: ::lose:: :zli:
U pravu si dalje od toga,12.000 sati nije malo :nono:
 
josif92 je napisao(la):
Bora je napisao(la):
dejan74 je napisao(la):
Veliki pozdrav za sve forumaše,kako vidim da ima dosta dobrih poznavalaca traktora interesuje me Vaše mišljenje o traktoru Fendt
Model : 610 LS
Godište :1984
R.časova :12000 h
Snaga : 100 CV
isti sam pronašao u Belgiji za 6800€,i moja gruba procena da bi me ovde koštao oko 9000-9500€,vredili ta mašina i može li nešto povoljnije da se nađe u toj klasi kod nas!Živeli
Moj ti je savet,beži od toga što dalje,i što brže :udri: ::lose:: :zli:
U pravu si dalje od toga,12.000 sati nije malo :nono:

Ne morate odma tako odgovarat da čovjek beži od toga..Šta drugo i možete dobiti za te pare i da je iz 1984?..Nemojte nasijedati da takvi traktori imanjo manje od 8000rs jer to je nemoguče...
Takav Fendt s 12 000rs još bi morao ič do 15 000rs..Fendt je kvalitetan traktor a pogotovo ti stariji modeli..Bolje kupiti takav s 12 000rs jer to su koliko toliko točni sati nego neki tog godišta koji ima 6000rs... :ppozdrav:
 
Kod tog fendta ohrabruje što je bar napisano neko realno radno vreme.Bolje ti to pogledaj jer je možda prodavac realan i iskren čovek pa će ti reći ako ima nekih falinki.Bolje ti beži od traktora kome piše da je 84 godište a 5000 sati.
 
ivan610988 je napisao(la):
dukej je napisao(la):
ivan610988 je napisao(la):
A i ako imas kamen u bubregu, 558 moze i to da ti resi... :haha: :haha: :haha:

Hej, ja imam kamen u bubregu a imam i 560 (to ti je maltene isto što i 55:cool:. Trebao bih sad da idem na kontrolu pa ću ti javiti da l' deluje ova tvoja teorija! :D

Al garancija ne vazi ako si cackao oko sedista, pa stavio neku fotelju! :haha: :D

E, hebi ga! Odmah ujutru idem da izbacim fotelju, ovaj, sunđer iz traktora! Pa neću da me on košta kamena u bubregu! :haha: :ppozdrav:

img8781r.jpg
 
ivan-sakule je napisao(la):
srdjanvaic je napisao(la):
kako vam se cine ove nove rakovice? :sta:
Koje nove, imas vise tipova? :cao: (mislim da je bilo 18 tipova u ponudi na sajmu bar na cenovniku) :haha:
Na cenovniku da,ali ovak ima tri modela koja se razlikuju..A za one ostale modele samo je razlika po velicini guma,po masci i mozda jos nekim sitnicama... :cao: :cao:
 
Sumljivo bilo i meni dok nisam pogledao ostale oglase od ovog prodavca ,ides sa slikom nadole dok ne nades zeleni nadpis (Felhasznalo tobbi aprohirdetese) ,mislim da on to prodaje bez carine jer su to uvozne masine ali jes cekem odgovor
 
Nazad
Vrh