Slobodna diskusija o traktorima

ma to je ko od univerzala stora ili fijata ali mislim da se to ne isplati
 
Ukoliko iz nekog razloga mora da menja motor, ne vidi razlog da mu se ne isplati da uzima Fiatov motor. Em je jači, em je dugotrajniji. Moj drugar ima 539 sa Fiatovim motorom i ima preko 9000 rh bez diranja motora, a i mi smo imali 540 sa fiatovim motorom 11 god bez ikakvog kvara. Otac ga je posle menjao za Rakovicu 65 a ja ga ni dan danas nisam prežalio. Delom zbog toga što je to bio prvi traktor koga sam vozio, a delom što sam ja jako volim te male IMT traktore. Da imam para uzeo bih jednog 539 samo da se vozam sa njim. :D
 
imam ja u 539 exstra motor uradjen prosle godine ali fiat je fiat idem po celoj srbiji ko ga ima ne da ga za zivu glavu boljeg motora i izdrzljivijeg nema a vi pricajte sta hocet ja sam ga terao ima ga komsija 539 ne moze da se poredi
 
Moj kum je kupio(odnosno njegov otac)novoga IMT 539 davne 1985 i to nije bilo normalno kako je isao i kako je bio ziv na gasu bio je kod njega 10godina i nista nije dirano doduse nije ni trat previse ali je bio jaci punooo i zivlji na gasu od ostalih 539 sad m nesto pada napamet kad citam ove postove :sta: .
 
jedno pitanje za vas.....kada biste birali izmedju najmanjeg novog Yto-a ili IMT 539 polovnog izabrali bi ste? pozdrav!
 
to jeste sve ali mene od 539 odaljavaju dve stvari,prva,nema DV a druga godina proizvodnje,da ne naletim na nekog koji je svoje odradio.....nemam puno zemlje za obradu,nemam svaki dan traktorom da radim pa sam mislio tako nesto do 5000 evra..
 
Yto je za mene malo poznat,a 539 jedino neka serija dosta unazad,ovi sada su nula :udri: :udri:
 
levak je napisao(la):
ja sam brate iz ljubinica cica izlapio nemoze s njim da se prica teraj ga u k....
@Levak

Isti je bio i pre desetak godina.
Rastura li cica jos masine? Nisam par godina dolazio, a treba mi nekih delova.
Dali je prodao IMT 5220 ?
 
Moj drugar je njega IMT 5220 sa Fap motorom trampio sa cicom za IMT 565.
Nije ga zeznuo. Ima neki u Ribarima, rastura traktore, a ima u Sapcu, na Letnjikovcu neki
majstor isto radi sa delovima.
 
Dzogi_89 je napisao(la):
to jeste sve ali mene od 539 odaljavaju dve stvari,prva,nema DV a druga godina proizvodnje,da ne naletim na nekog koji je svoje odradio.....nemam puno zemlje za obradu,nemam svaki dan traktorom da radim pa sam mislio tako nesto do 5000 evra..
onda uzmi neki u losijem stanju pa ga sam uradi,a za te pare imas ocuvanih koji su samo ciklon i parac nosili, i vukli kikindu
 
Nazad
Vrh