Sajmovi,izložbe i vašari - kada i gde

Ne verujem, ipak je to Nova godina i vašara skoro i da nema, tu ide samo ko mora.
 
Dođi 3.3. pa da vidiš šta je ljudi, ne može da se hoda, 100m prelaziš 10min!
 
danas vasar u Sidu,ponuda slaba,decembar je ipak,vetar duva ki lud smrzo se,jedino ciganke vicu gace carape gace carape ajmo rasprodajaaaa 5 pari 100 dinara :osmeh:
 
mladen je napisao(la):
cugi kakav bude vasar 3.2 u rumi isplatil se otic

Pa onako, usvakom slučaju bolji nego januarski, ipak je martovski broj 1.

danger, eto sreće sledeće godine (i još narednih 6) :haha:
 
Čugi je napisao(la):
mladen je napisao(la):
cugi kakav bude vasar 3.2 u rumi isplatil se otic

Pa onako, usvakom slučaju bolji nego januarski, ipak je martovski broj 1.

danger, eto sreće sledeće godine (i još narednih 6) :haha:

Posto planiram pocetkom iduce godine do Rume po nekih djelova za kombajn, i mislio sam ici u 2. mjesecu. Znaci da ciljam na 3. mjesec, umjesto 2.?
 
Evo samo jedan kratak izveštaj sa sinoćnjeg vašara u Rumi.
Prodavaca mehanizacije je bilo jako malo, čak nisu došli ni neki kovači, poput Huđika iz Temerina.
Stoke je isto bilo jako malo u ponudi.
Sa druge strane bilo je mnogo šetača i potencijalnih kupaca.
Sve u svemu ko nije bio na vašaru u Rumi - nije ništa interesantno propustio.
 
2johandera 4rusa 2johander kombaja 7komada zmajevki489 i 1kom 10t i jos mnogo toga ce biti na licitaciji 24.01.2009. u 10:00h u Melencima Ulica srpskih vladara 65! Razgledanje mehanizacije isti dan od 08:00 Dodji mozda se i sretnemo!
 
Danas sam dobio obavestenje od ljudi iz opstine da je 25.01.2009. u Nedelju u Beogradu savetovanje-predavanje-prezentacija na temu poljoprivreda.Nesto kao Ns sajam u malom.Mislim da se odrzava u Areni.U sredu ili cetvrtak cu imati opsirnije informacije.Ovi moji opstinari planiraju da vode mladje poljoprivrednike zato se raspitajte kod vasih opstinara-direkcija za poljoprivredu.
 
Od nekih opsirnijih informacija nista opsirno nisam saznao jer mi je opstinar javio da se nacrtam ispred opstine u nedelju 25.01. u 07:30.
Toliko od mene.
 
Na vašaru su najzanimljiviji šatori sa jagnjetinom i prasetinom...
Pošto toga u Areni neće biti, veruj mi, nije vredno ni da ideš.
Verovatno će opet da tupi neki pametnjaković tipa Zaharije Trnavčević i da propagira uzgoj puževa, ili neku sličnu glupost...
Jer, budućnost ne može da čeka.
 
Kad je dzabe prevoz sto da ne skoknem do prestonice.
Inace kad bi video Arenu uzivo.Mozda na koncertu Seke Aleksic. :haha:
A Zaharija cu da gadjam papirnim avioncicima kad god naravi lapsus. :haha:

Idem da se malo zezam i druzim sa ljudima a za ostalo cemo lako. :cao:
 
ja sam tamo ako bogda oko 8 sati imal ko da ce jos ic pa da se nadjemo da :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh