Fendt

danas sam bio u melencima i video najnovijeg fendta sa 8-obraznim plugom a zvuk imao perfektan,
:D
 
evo kod nas na pik danas stigla dva komada u ispomoc slucajno naisao pa uslikao mrcine
20qfltw.jpg
14wpto8.jpg
 
Iskusnim poznavaocina Fendt traktora jedno pitanje.Moj komsija resio da uveze tj.kupi Fendt-a od oko 190 ks .Sta bi preporucili,koji model ,isplativost, odakle je najbolji uvoz ?
 
Sale je napisao(la):
Iskusnim poznavaocina Fendt traktora jedno pitanje.Moj komsija resio da uveze tj.kupi Fendt-a od oko 190 ks .Sta bi preporucili,koji model ,isplativost, odakle je najbolji uvoz ?

Sve zavisi koliko bi para potrosio na taj traktor. Nisi naveo da li ga interesuju noviji-stariji traktori. Do koliko radnih casova bi isao......itd. Daj malo detalja

Bez tih podataka ti niko nista ne moze preporuciti.
 
Najbolje bi bilo novo :D ali nisu ni lose serije 818 favorit,moj rodak ga ima,vozio sam ga inace dobar traktor,94 god,prednja hidraulika,ogibljena osovina prednja,klima, ak me pamcenje dobro sluzi on ga je platio negdje oko 35 000 eura uvezao ga iz njemacke sa 5,500 radnih sati..
 
Mislim da je rekao do 30 000- 35 000 eura . Nema averziju prema starim traktorima. Zapeo Fendt-a pa Fendt -a . Iskreno za radne sate sam zaboravio ali pitacu ga .
 
dsc00512ob.jpg



traktor od mog kolege...odlican traktor,kabina udobna,tiho, 93 god...i dosta toga ima od opreme...ehr,kardan 540,750,1000,el ukljucivanje prednje vuce,kardana....
 
Fendt samo kod nas ima ovako nabijene cene, izvan srbije, mislim na francusku, nemacku, italiju je MF dosta skuplji kao polovnjak od fendta.
 
KishRobert@ pojma neam...nisam gledao koje su gume...


SKEMBA@ da fend je cak i kod nas precijenjen..ali zato je odlican traktor...bilo koja serija fendta kupiti mislim da covjek nebi pogrijesio...U francuskoj su najeftiniji traktori i strojevi...ali zato francuz ga gazi...samo sipa novo ulje,gorivo i gas...rijetko da ce netko od njih njega ulickati i glancati traktore..dok ide ide...
 
jel neko na zapadu uopšte radi sa ovom gvožđurijom ili su to napravili samo da bi se qrčili.
 
kloki je napisao(la):
jel neko na zapadu uopšte radi sa ovom gvožđurijom ili su to napravili samo da bi se qrčili.
Novi ZOB ide na ruku ovakvim skalamerijam zbog širine inače zbog ovakvih suludih eksperimenata fendt mora da bude skup, jbg. neko to mora da plati.
 
Fendt je bio i josuvek jeste najkvalitetnija svetska marka traktora. Seljaci u Evropi kazu za njega da je mercedes za traktore. Kao polovni dobro drze cenu. Pa zato su nedostupni nasim trgovcima traktora. U Francusku voze ih i do 18 000 h sto je za ne verovati.
 
rvez4j.jpg

Post je spojen: [time]1262816464[/time]
_________________________________________________


Post je spojen: [time]1262817028[/time]
_________________________________________________
zamislite za ovog polovnjaka iz 78me sa 6500h 60ks traze 23000chf :haha:
. od opreme kao sto vidite ima frontal i 3 prikljucka: ove igle za suve bale, kljeste za bale i krokodila za stajnjak. ja mislim da je preskup:haha:
 
Nazad
Vrh