Fendt

jaoooo...
daj mi jednog Fendt-a da ga zakacim sa ULT-om i da ga vučem do B.Petrovca dok se gume i zelene boje haube ne razliju po drumu
 
To je bila prezentacija, evo njih u ravnopravnoj borbi!
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=tZczP8uxhCA[/youtube]
 
ma taj kirovac je gomila ruske gvozdjurije i nemoze da se meri sa tim fendtom i kirovac ga je odvukao zato sto je bio tezi a da su zakacili fendt 936 sa 12 tona taj bi kirovcu karao kevu i odvukao bi ga ladno i jos bi i svirnuo :bravo: i vidis kako ga je fendt odvukao na prvom snimku...
a ja nebi kupio nista rusko koliko god bilo dobro :udri:
 
favorit 512
s7h1P5r4qicr_OlO.jpg


_RMzRp3t9sRqybfK.jpg


prikacili smo case,jer fendt ne bi mogao povuc prikolice uzbrdo,kad je izasao na ravno,ponovo smo prikacili fendta
4ArfVpjTJJJSM8ij.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1243622380[/time]_________________________________________________
oranje sa 615-icom
L146keHL4crvYOcH.v.jpg


Lp3AsfpeVQeZA5Zv.v.jpg


ispred mene 818
9JLYMXcgAQpaZYwM.v.jpg
 
hehe,pa zar niste znali da u u fendtu mozete birati BOJU traktora kao sto to nudi valtra tako sad nudi i fendt pa nije cudno ako se naidje na crveni plavi ili zeleni fendt :D

a ovo za siliranje zita jos nisam cuo?a zasto ga nevrse vec ga siliraju?
 
Johny CASE IH je napisao(la):
hehe,pa zar niste znali da u u fendtu mozete birati BOJU traktora kao sto to nudi valtra tako sad nudi i fendt pa nije cudno ako se naidje na crveni plavi ili zeleni fendt :D

a ovo za siliranje zita jos nisam cuo?a zasto ga nevrse vec ga siliraju?
samo što valtra to nudi besplatno (osim za metalic boju) i besplatno ti ugraviraju na kabinu tvoje ime i to je jedinstveni traktor i u tvornici se vodi pod tvojim imenom , ako ti nešto ode oni odma znaju o kojem se traktoru radi jer je sve sastavljeno po tvojoj želji :cool:
 
Nazad
Vrh