Fendt

svi smo mi takvi da nismo nebi radili poljo. i sluzili lopovima :D nego tema je fend cudi me da ovi matori fendtovi imaju i drze idalje dobru cenu
 
Ja sam zamalo kupio pre dve i po godine Fendta 615 LSA ( starija verzija od 155 KS). Prijatelj ga je uvezao za sebe uradio mu motor i stavio nove prednje gume i nesto se razmisljao dal da ga proda ili ne. I naravno odlucio je da ga ne proda. Ja sam kupio FIATA onda a on je posle par meseci prodao tog Fendta. Poludeo sam kad sam cuo da ga je prodao.
 
branko je napisao(la):
Ajde Fenikse dosta više. Vozio si Fendta par koraka napred i par koraka nazad a pričaš o tome kao da si se vozi Spejs šatlom. ::lose::
ma da je vozio spejs šatl šta bi tek onda bilo
 
par fendtova od kolege-
desno 818,u pozadini 615 lsa
i najblizi 312
q6XaUPT67XUqa2xP.jpg

ako zelite ima jos slika....
 
615-ica u oranje sa oltovim okretacem
kkzXh8tP0pNjzXA3.jpg


KUon4zkY2OE4IIZi.jpg


312-ica u kukuruzu 2007
s7h1P5r4qicr_OlO.jpg


u repi 2007mxm 155,312 i 818
FGDS2GIfMSBV0Ujj.jpg


XozQ_eI4vRGptjBK.jpg


DjXo5mYhiclaWNs0.jpg


515
9zsOXC7LDZ57zrSb.jpg


EmmRKLoSPjKeN8KA.jpg


615 sa 4-brazdnim poettingerom servo 45 plus
ezvldyF1YklzzKSZ.v.jpg


6UVS3pwVabgbOmUx.v.jpg


tJBWFHeh53bJataV.v.jpg

inace ovaj 615 sa 4 brazdnim oltom (kopija rebe-a) ide 3.l(spora) brzinom,dok sa poettingerom 3.s(brza)

pogled nazad
L19qsRbKmhPlO1wk.v.jpg


818

mwzSqHFbdg7rKJGT.jpg
 
Onoj trojici sa kamionskom prikolicom punom repe mora da je bilo posebno intersantan posao. :haha:
 
Očigledno.
Pa nije Feniks lud, što se toliko zagrejao za Kejsa.
Samo ćale još da odreši kesu... :haha:
 
ma ovo su prave masine bare gde ima taj fendt 515 ja bi i takav voleo da imam ali ga nigde nemogu naci a ovo ostali traktori su stvarno super :ppozdrav:
 
ma fendt su zakon i super brzi traktori!
evo jednog fendt 933 vario kako ide neverovatnih 67km/h po putu :D sto je brze i od mog skutera :haha:
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=5S-_ZHRlO4Y[/youtube]
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242671891[/time]_________________________________________________
i evo kako je fendt snazniji i od kirovca koji ima v12 motor i 300ks a fendt se igra s njim :D
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=G8COXHzCDgA[/youtube]
 
E, ali fendt ima i višlje zakvačeno :bravo:

Pa bio bi i red da potegne više uz svu tu naprednu tehnologiju nego ovo rusko gvožđe :bravo:
 
Nazad
Vrh