Fendt

Ja ga poznajem a kako ga je zaradio ne znam nit ocu da znam, znam samo da je jako vredan
 
Ja ga poznajem.Prvo da nebi bilo kao juce ovaj stvarno ima Fendta.Drugo rade dosta zemlje i usluga.Trece ovlasceni su serviseri INO Brezice, zalivnih sistema...... .Rade remonte traktora, a posto koriste i traktor Kubota mozete ga pitati o utiscima o njemu. :D
 
Malo se salimo, a po njegovom mi smo glupi a on je pametan...

FENDT 716 BLACK BEAUTY je napisao(la):
pa kad bi i vi malo vise radili a ne navijali da komsiji crkne krava mozda bi nesto i imali a ne da cekate da vam neko pokloni ili da vam padne sa neba!!!lepo sam vam postavio slike ko je i kako zaradio taj traktor tako da ne zelim vise nista da komentarisem!!!!jedino kod nas u Srbiji se uspeh ne prasta!!!!
 
:off_topic: za napade ::lose::

Svi bi kao ajde de je nama Fendt a sad covek kupio i svi napali odakle njemu?? Ako nije od vas oteo ni vas zakinuo onda se opustite.Pa nije ni Fendt toliko skup,vredni ljudi,malo steka od pre,malo kredita i kupi se.
 
panonstib je napisao(la):
Ja ga poznajem.Prvo da nebi bilo kao juce ovaj stvarno ima Fendta.Drugo rade dosta zemlje i usluga.Trece ovlasceni su serviseri INO Brezice, zalivnih sistema...... .Rade remonte traktora, a posto koriste i traktor Kubota mozete ga pitati o utiscima o njemu. :D

Bilo bi lijepo kad bi nam on rekao koju rečenicu o Kubota traktorima u temi Kubota. Malo informacija ima kod nas o tim strojevima
 
nevjeuje da je ukro od nekog od nas a ako je od drzave dobio nekeki poticaj, SVAKA CAST i svi se trebamo pitati kako je doso do njega pa da i mi malo dodzemo a ne sad ga napadati jer ocito je da je covijek vrijedan i da se snalazi u poljoprivredi bolje nego mi, i ja bi bolje fenda neg novog classa ali neide nikako a volio bi kao i vecina vas da je drugacije, svaka cast samo neka sluzi dobro jer imam prijatelja koji ga ima vec 6 godina i bilo je svega al je zadovoljan sa njim,A TKO NEBI BIO SA NOVIM I TO FENDTOM...... ::svaka cast:: ::svaka cast:: DA DA MOZE MALO O KUBOTI, DOBAR STROJ A TAKO MALO ZNAMO O NJEMU IZ PRVE RUKE....
 
FENDT 716 BLACK BEAUTY druze postavi slike masina kao clan i napisi kolko radis zemlje i sta vec ostalo radis
a ja kad kupim john deere ili fendt necete ga videti sigurno :haha:
 
evo snimka u radu.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8lBde4npG4w[/youtube]
Post je spojen: [time]1265175836[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EL-pf-LIM6w[/youtube]
Post je spojen: [time]1265204684[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Zeh0tMl408[/youtube]
 
Ovako nešto je lepo videti , svaka čast .
Ali moram da primetim da je tu i zemlja laka za obradu .
 
Bome tu se skoro nezna jel Fendt nosi plug ili plug nosi Fendta. Izgleda da bi mu dobro došao veći uteg naprijed.

Ali kombinacija je jako lijepa.
 
kod nas nema sanse da vuce 5 glava i sa 4 ima problema, svaka cast pila je odlicna, jeli si ti njega kupio na sajmu u novom sadu ili grijesim?
 
hvala ljudi. kod nas je jeste blaga zemlja tako da nemam problema a i plug je 4+1 pa mogu uvek da skinem jedno pluzno telo. kupljen je pre sajma ali je stigao za sajam.
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Bome tu se skoro nezna jel Fendt nosi plug ili plug nosi Fendta. Izgleda da bi mu dobro došao veći uteg naprijed.

Ali kombinacija je jako lijepa.

malo cupka, bas sto kazes , dobro bi mu dosao veci teg napred...
 
Pozdrav svima na forumu,ja sam iz okoline Kruševca,tačnije iz Velikog Šiljegovca.Uplanu imam kupovinu baš fendt-a,ali nemam iskustva s njim,ljudi ga hvale i kažu da je najbolji,hteo sam od nekog od vas da čujem mišljenje o npr.fendt-u 311 ili312,gabaritno a i po snazi bi mi tako nešto odgovaralo ,kod nas su parcele u proseku 1 hektar. hvala
 
@fendt716blackbeauti
svaka cast za masinu.
jel mu ono pun gas ili ga terate na manjim obrtajima?
a ako ga terate na manjim zasto? :D ::svaka cast:: :cao:
 
Neco je napisao(la):
@fendt716blackbeauti
svaka cast za masinu.
jel mu ono pun gas ili ga terate na manjim obrtajima?
a ako ga terate na manjim zasto? :D ::svaka cast:: :cao:

Vario mjenjac ne zahtjeva ogromne okretaje da iskoristi svu snagu traktora... Izludjuje me ta moderna elektronika...

nastimas mu koju radnu brzinu zelis postici, a on sam racuna kako mu je najmanja potrosnja za potrebnu radnu brzinu. Zasto bi isao iberom s "malo varijatora" kad moze ici 1/2 ili 3/4 gasa s "pola varijatora"? Manji okretaji, manja potrosnja, ali dulji vjek trajanja motora i puno veca iskoristivost traktora.

Na kraju sve sto usparas na gorivu das na popravak elektronike kad parcovi nagrizu, i opet si na istom, samo dok radi, mozak na pasu i samo ga na uvratinama okreces...
 
Nazad
Vrh