Fendt

Na pp pisem,necu ovde da pisem mnogo cu skrenuti sa teme... :bravo: :bravo:
 
@NA Zivotna mi je zelja da vidim imt-a koji ima 10 000rc a da motor nije diran.Moj 533 ima 8700rc i zreo je za generalku,ali ne radi nista tesko samo lake povrsinske radove. Ja znam za jednog 533 iz 1975 god koji je odradio 11000 sati i tada je prodat.Koliko je jos kod novog vlasnika radio neznam.Motor je bio Fijat od 42 ks.
 
Sasvim je moguce da taj ferga sa fijatov motor je izgurao 11000r.s. Sat mi na 539 ne radi odkad smo ga kupili 1991, a na 2gi 2005 takodje mi ne radi. to takodje govori o samom kvalitetu ovih traktora. TREBA DA SE OBRATI PAZNJA NA TE OGLASE gde ru novi traktori , a male cene. dosta cesto neko voli da se nasali pa stavi takav oglas, ili ima jeftini traktori. ali kaze se u oglasu (vi nama posaljite pare u Englesku, a mi cemo vama traktor kod kuce). Cena tog transporta do vase kuce iz Engleske iznosi 250e. KO PAMETAN MOZE DA IM POSALJE PARE I DA CEKA TRAKTOR KUCI??
 
sto se tice FENDTA skidam kapu a sto se tice dozivotne garancije na MIJENJACE e to si bajo pogresio.... jedino sto moz garantirano dobiti dozivotno je po meni ROBIJA a sve drugo mogu biti samo naklapanja, ak je dozivotna garancija na mijenjac onda kad realno pogledamo nije niti cudno sto su tako SKUPI i kad zbrojimo suma sumarus isplati se kupiti jednog takvog, odna kupis jednom stroj i teraju ga i tvoja dica, mozda si pobrko ono sto su svabe rekle prije par godina, KUPITE FENDTA I UNUCI VASI CE GA VOZITI hm to moze po meni u ovakvoj situaciji znaciti sljedece, kupite fendta i unuci ce ga otplacivati......... sala mala ali kak je krenulo i neceka nas nista drugo.... ::namigivanje::
 
2iuby3k.jpg

Post je spojen: [time]1263720016[/time]
_________________________________________________
sqm3jr.jpg

Post je spojen: [time]1263720138[/time]
_________________________________________________
2u4lzbb.jpg

Post je spojen: [time]1263720323[/time]
_________________________________________________
wml1mu.jpg

Post je spojen: [time]1263720515[/time]
_________________________________________________
211kyo6.jpg

Post je spojen: [time]1263720886[/time]
_________________________________________________
2317w5.jpg

Post je spojen: [time]1263720965[/time]
_________________________________________________
eto nesto malo i od meni a ova dva su sa sajma u novom..
 
Evo ovakav 309 ja sam vozio kod moje gazdarice, kada sam radio u manez. Doduse nisam nista puno radio snjim, samo sam ravnao prsak tamo gde su trenirali konji. Ali sam osecaj unutar traktora je kao da sedis u auto.
 
tvoja obecanja su zavrsila ovde http://poljoinfo.com/caffe/off-topic-!!!-2-(-drugi-deo)/msg100604/?topicseen#msg100604
Kad dobijemo slike onda pisi u temi fend.
 
North ARMY je napisao(la):
tvoja obecanja su zavrsila ovde http://poljoinfo.com/caffe/off-topic-!!!-2-(-drugi-deo)/msg100604/?topicseen#msg100604
Kad dobijemo slike onda pisi u temi fend.
Svaka cast North ARMY mislim stvarno nije problem da se malo skrene sa teme ali ovoliki promasaj imam Fendta nemam aparat itd nije bas uredu. :cao:
 
Vidim da vam se svidja crni fendt. Evo malo kako izgleda kad ga sneg zaveje :cao:
25ox82u.jpg


Post je spojen: [time]1265068978[/time]
_________________________________________________
Apsolutni sampion 24h oranja u Srbiji.Pionir Srbobran 2006god. FENDT 930 VARIO TMS I KVERNELAND 6+1
2m2ib5s.jpg
zj6yw9.jpg
 
takav traktor a takvo ophođenje prema njemu.
Mislim da je makar šupu ili nekakvu nadstrešnicu zaslužio :udri:
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0YNh3S1mSpE[/youtube]


Post je spojen: [time]1265112564[/time]
_________________________________________________
I zene ga VOLE...
 
ili nije jos zaradio za nadstresnjcu, he he he ma nema veze nista mu biti nece osim malo sto ce elektronika stekati, jedino sto je dobro sto nece biti miseva da malo sarafaju po zimi :haha: :haha: :haha: :haha:
 
e ovako vidim da je palo prozivanje sto se tice snega,kao prvo traktor je radio a sneg je iznenada pao,kao drugo ima svoju supu i to zatvorenu,a za elektroniku nemojte da brinete ipak je to svaba. :cao:

Post je spojen: [time]1265125519[/time]
_________________________________________________
a evo sto se tice onoga ko ga je zaradio
142da0w.jpg
2qu6nhi.jpg
presudite sami
 
@ FENDT 716 BLACK BEAUTY
Moje izvinjenje. :cao: Nije mi bila namera da vređam ali nagledao sam se takvih primera. Ili mu ga kupi tata ili država na mala vrata :haha:
 
Nazad
Vrh