Pitanje

plokijuhyu

Novajlija
Učlanjen(a)
26 Jul 2009
Poruka
1
da li ambrozija može da se koristi kao stočna hrana i ako moze koje je najbolje vreme za košenje? Gazda nam je dao zadatak da saznamo, a koliko smo mi videli na internetu se nigde ne spominje da se koristi kao stočna hrana...
 
Odg: pitanje

može.
takođe je dobra zubača, al ne da se kosi, nego da se isčupa, jer je koren najkaloričniji.
i palamidu stoka rado jede.nju ne treba kositi, nego je pustiti do 2 metra, pa sekirama pomlatiti.
 
Odg: pitanje

@ Tarana pa zaboravio si cicak on u semenu ima najvise kalcijuma i vitamina on se sece sa makazama za lozu kao mak pa se onda prekrupi i dodaje se u prekrupu
 
Odg: pitanje

Posebno koren divljeg sirka koji je sladak pa ga stoka jede sve daveći se tj.ne možeš im načupati koliko mogu pojesti.Nema hrane bez korovskih biljaka
 
Odg: pitanje

plokijuhyu je napisao(la):
da li ambrozija može da se koristi kao stočna hrana i ako moze koje je najbolje vreme za košenje? Gazda nam je dao zadatak da saznamo, a koliko smo mi videli na internetu se nigde ne spominje da se koristi kao stočna hrana...

Ja nisam vidio ni jednu živozinju da jede ambroziju. :sta: :sta: :sta:
 
Odg: pitanje

MILOŠ D.T je napisao(la):
Ja nisam vidio ni jednu živozinju da jede ambroziju. :sta: :sta: :sta:
Malo si ti video :ppozdrav: Koze ovce zecevi.Kazu ljudi da i krave koje idu na pasu da je ne ostavljaju
 
Odg: pitanje

tarana je napisao(la):
može.
takođe je dobra zubača, al ne da se kosi, nego da se isčupa, jer je koren najkaloričniji.
i palamidu stoka rado jede.nju ne treba kositi, nego je pustiti do 2 metra, pa sekirama pomlatiti.
eeeeeee tarana ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
al sam se lijepo nasmijao :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: pitanje

tarana je napisao(la):
može.
takođe je dobra zubača, al ne da se kosi, nego da se isčupa, jer je koren najkaloričniji.
i palamidu stoka rado jede.nju ne treba kositi, nego je pustiti do 2 metra, pa sekirama pomlatiti.
Ali moras paziti da ne naraste previse da nebi morao motornom testerom da seces! :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh