Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

Zavisi Batoni, eno komsije Djakovici non stop kupuju. Kupili su oko 40 duluma prosle godine. A sve zato sto ljudi znaju da oni kupuju pa im idu. A meni covjek nudio 15 duluma prije godinu i trazio 1500 km po dulumu a meni bilo skupo i da ispanem fin kazem mu da nisam uopste zainteresovan. A on ode do Djakovica i proda im za 850 maraka po dulumu. Sad bi se pojeo od muke ::sramota::. Jbga kad se neznam pogadjati...
 
Odg: Cena zemlje?

Pa kupuju Djakovici i Sladojevic sto radi sadnice je dosta kupio
Mika Kostadinovic prodaje u Carapasima mislim 22duluma pa se cuj sa njim zemlja je ok blaga a nije mokra trenutno je radi Radomir Tosic

Srbo Vucenovic kupio u Cerovljanima 10ha za 30000 KM skoro pa u komadu
 
Odg: Cena zemlje?

deminiraju sa oklopnim tenkovima koji imaju lance koji se okrecu velikom brzinom i idu u dubinu do 25-30 cm
 
Odg: Cena zemlje?

Do mene je, izvinjavam se na skretanju... A taj nacin sto ti pojasni Mladene, zvuci mnogo bolje nego "rucno", tako da ti ta kupovina i nije tako losa investicija, naprotiv.
 
Odg: Cena zemlje?

Pa da deminira i temu i njivu a usput je i detanjira pa nemora da je razore!
 
Odg: Cena zemlje?

Videcu ja da ujesen zakopam par mina na jutro i aktiviram i posle samo poravnam malo setvospremacem i nema sta da orem a ovu u sredini rupu ostavim za bunar . :haha: :haha: :haha: salim se . Branko kako se krecu cene sad kod nas u Pazovi??
 
Odg: Cena zemlje?

i kod nas preteruju sa cenom ali pasce dole i cena zemlje svuda o kod nas je oko 3000evra jutro za dobu klasu :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas je isto bilo 4000 eura jutro ali sad cujem da nude i za 3500 i niko ne kupuje! Nema narod para!
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas cena bila 1300-1500 eura jutar, a dok sam bio na moru prodalo se 13 jutara za 13000 dolara... Pasce jos na jesen kad treba da se izmire duuuuuuugovi za repromaterijal...
 
Odg: Cena zemlje?

Blago vama, kod nas prva klasa 4500- 5000 evra i to se ljudi otimaju. Lično sam morao da dam za hektar pored moje skoro 8000, a tek za veće parcele da ne pričam :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Odg: Cena zemlje?

szeky je napisao(la):
Blago vama, kod nas prva klasa 4500- 5000 evra i to se ljudi otimaju. Lično sam morao da dam za hektar pored moje skoro 8000, a tek za veće parcele da ne pričam :udri: :udri: :udri: :udri:

Nije baš malo ! :zli:
 
Odg: Cena zemlje?

Kod mene je bila od 800 do 2000 eura maksimum sve dok nije susedno selo pogodila industrijska zona i zlatna groznica pa nabili cene ovde do čak 6000 po jutru.Preterano za naš kvalitet zemlje.
 
Nazad
Vrh