Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

Eh da pronadjemo terapiju za ljudsku glupost al bi se namlatili ::novac::
 
Odg: Cena zemlje?

kakve veze ima dal' je doktor...
el ume da radi il' ne ume?
ako je paorsko dete, to mu je u krvi...
 
Odg: Cena zemlje?

jeste paorsko dete i on i brat su velika gospoda,ali dodju da rade imaju 560 i 549,znaci nista da se proseravaju kejsovima,holandezima i slicnima...
 
Odg: Cena zemlje?

Pozdrav momci, pocetkom januara sam se interesovao za neku zemlju u Vojvodini i tako kontaktiram agenciju iz Beograda. Nakon par i mejlova oni mi posalju ovu ponudu (mada se nisam interesovao za toliku povrsinu). Meni se ovo cini prevelika cijena. Sta vi mislite?

P.S.
Ovo mi je prva "operativna" poruka :cao:


"Postovani
po dogovoru Vam saljem (neku najgrublju) ponudu zemljista,u opticaju imamo i manje parcele.


Zemljiste u Zrenjaninu 2400 ha je u jednom komadu podeljeno kanalima za navodnjavanje,

zemljiste je prve klase,sa uradjenom drenazom,vodi se na preduzece i moze se kupiti bez ikakvih obaveza prema radnicima.Cena je 0.6 e/m2.

Zemljiste u Somboru 980 ha uje u jednom komadu, I i II klase vodi se na preduzece i moze se kupiti bez obaveza bez prema radnicima.Cena 0.6 e/m2

Zemljiste u Kikindi 425 ha (u dve celine) sa cenom od 0.6 e/m2 ima mogucnost za razgovor o spustanju cene.

Za zemljiste u Rumi 4500 ha, ukoliko Vas interesuje ovolika povrsina dostavicu Vam naknadno podatke.

Zemljiste u Sidu 1000 ha,cena 0.8 e/m2

Zemljiste u Vrscu 430 ha, cena 0.8 e/m2 sa mogucnoscu spustanja cene.

Zemljiste u Bacu 880 ha, cena 0.8 e/m2.

Zemljiste u Gajdobri 390 ha, cena 0.8 e/m2 sa mogucnoscu spustanja cene.

Zemljiste u Subotici 300 ha,uz autoput sa mogucnoscu preimenovanja u industrijskuo zemljiste (ka granici sa Madjarskom) cena 0.8 e/m2 i mogucnoscu spustanja cene."
 
Odg: Cena zemlje?

za kikindu mogu da garantujem da je preskupo. ne znam koja zemlja je u pitanju, ali i da je najbolja pa opet moze 30% jeftinije, pogotovo s obzirom na danasnje cene poljoprivrednih proizvoda.
 
Odg: Cena zemlje?

miso dal se moze uzeti naprimer 10 - 20ha od neke parcele
 
Odg: Cena zemlje?

Ja koliko sam razumio tu zenu iz agencije, mislim da oni imaju i manje parcele ali ih nisam nista dalje ni pitao jer su mi cijene izgledale visoke, a mislim da ce kriza i na to jos uticati... A i ja sam mislio nesto tako, 10-20 ha, mada sad mislim da je bolje sacekati sa kupovinom. Ovo je njihov prethodni mejl:

"Postovani ,
posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljista na teritoriji Vojvodine za nase klijente kod kojih imamo ekskluzive,a dali su u ponudu zemljiste u komadima od 20ha pa do cak 4500ha u okviru jednog mesta,(odnosno jedne opstine-sto se odnosi na ovih 4500 ha).
Cene su promenljiva velicina a u zavisnosti od kolicine i nacina placanja,kao i da li Vas interesuje kupovina zemljista sa preuzimanjem obaveza prema zaposlenima ili ne,
(kod kupovine zemlje od preduzeca),
ili da li bi sve islo na racun,
(kod kupovine od fizickih lica ).
Cene su od 0.5-1e/m2,ali uvek ima mesta za pregovore."
Stoga Vas molim da mi odgovorite sta vas konkretno zanima i u kojem delu Vojvodine jer imamo zaista bogatu ponudu od cak 100.000ha.
Nase agencijske usluge su 3% od ugovorene kupoprodajne cene pa do 1% za investiciona ulaganja.
Nadam se daljoj saradnji sa Vama.
Pozdrav.Mirjana"

Ovo sa 3% agencijske usluge mi se isto ne svidja mnogo, tako da za sad nista od kupovine.
 
Odg: Cena zemlje?

daje makar 5000e po hektaru prodo bi svu zemlju u BIH i preselio se u vojvodinu
 
Odg: Cena zemlje?

kod mene je sad ~5000e po ha
placaju sad dobro zemlju,ali dokle ce svi koji kupuju su u kreditima zescim,neki pucaju ::lose::
 
Odg: Cena zemlje?

Mladene, koliko je zemlja u vas po dulumu? Tu mislim Semberiju, Brcko i Posavinu, onako otprilike.
 
Odg: Cena zemlje?

imaje od 2000e/h zarasla i minirana pa do 15000e/h obradiva
 
Odg: Cena zemlje?

ne nisam se preso imas parcela kraj seoski puteva koje bi mogle ic po 15000e /h :cao:
 
Odg: Cena zemlje?

Pa covjece, ko kupuje miniranu? :sta: Zasto bi neko to kupovao. Ja to ne bih uzeo ni da mi placaju :nono:
 
Odg: Cena zemlje?

pa ja sam uzeo 5h po 1500e/h ::namigivanje:: do kraja godine ce ga deminirati
 
Odg: Cena zemlje?

I ko deminira? Kod nas u Gradisci, u selu Dolina, poginuo covjek prije 10ak godina dok je orao njivu. Njiva bila na obali Save i bila minirana u ratu a poslije je, kao, deminirali. I u prvom oranju nesreca... tako da se ja ne bih sa tim zaje....o. Daj boze da u vas deminiraju kako treba.

A kod nas u Lijevcu Polju obradiva zemlja je oko 5000 €/ha, to nesto najgrublje. Naravno, na putu je skuplja a iduci u brdo mozes naci i jeftiije.
Ako grijesim moze me Batoni ispraviti, iz istog smo kraja.
 
Odg: Cena zemlje?

Miso cijena je ok tu je to
ali nemas prave zemlje da se prodaje imas coskove ili neku brljugu to je problem
 
Nazad
Vrh