Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

Plakace oni jednog dana sto na plodnu zemlju nasipaju kamenje , jer je ljudi na planeti sve vise a plodne zemlje sve manje.
 
Odg: Cena zemlje?

branko je napisao(la):
Povrh svega, ovde u industrijskoj zoni NEMA nikakve industrije, tj proizvodnje, nego sve sama skladišta.

Pa u tome i jeste fora, u Novoj je industrija jer je odavno počela izgradnja zone, i sad navlačenje ljudi da podrže vlast u Staroj i u Inđiji da se prave industrijske zone, kao biće posla kao u Novoj, a ono bunar, sama skladišta....
 
Odg: Cena zemlje?

a sta reci, dole kod pecinaca, prema beogradu ide i do 800 e po aru, zamisli tu ceni, imam prijatelja tamo pa mi on prica, oko kacke petlje do 10 000 jutru, ja sam gledao neku zemlju u kikindi, tu je bila oko2000 po jutru, kore iza melenaca u vrbici je jeftina, neznam tacno koliko ali jeftino, ali je teska u materinu, i loseg kvaliteta....ima raznih...
 
Odg: Cena zemlje?

To kod Pećinaca je sve predviđeno za gradnju.
Zato i jeste takva cena.
 
Odg: Cena zemlje?

Za Kaćku petlju je strašna pomama.Za dva jutra ravno 142000eura.Nije laž niti glupost.To je surova istina.Ja sam uzeo jesenas tri jutra u komadu koji izbijaju na tvrdi put za 2500eura.Zemlja je treće klase ali sasvim solidna.Inače izbija na put koji vodi ka budućem veliko-graničnom prelazu sa Rumunijom.Inače u njivi na 80cm dubine mi je voda,telefon i plin.Jedina bandera sa strujom je u samom špicu moje njive.Već sam za nju dobijao 6000eura,ali je nisam dao.
 
Odg: Cena zemlje?

DIDI jesi li ti dobro napisao ili ti je greska ZA DVA JUTARA 142000 :sta: ILI 14200 :sta:
 
Odg: Cena zemlje?

pa ja pišem samo istinu.Taj dečko je do tada radio u jednoj pekari.Od tih para je kupio traktor,kombajn i sada živi od zemlje, mada ju je radio i pre toga.gazda čovek.Ja ga lično poznajem
 
Odg: Cena zemlje?

Iz prve ruke;od Kacke petlje do petlje na auto-putu i do 180000 eura po 1kj ,sad je nesto stalo. ::novac::
 
Odg: Cena zemlje?

Pa o tome sam i ja pisao.To je surova istina.Ostavi ti deda dva jutra i ti si sutra car
 
Odg: Cena zemlje?

Ervine, ovo gore što sp0minje Gregorije, veruj mi tu je zemlja otišla po ogromnim cenama od po 100000 evra/ha, pa i više.
Tu istu zemlju će investitori prodati za par godina barem duplo skuplje...
 
Odg: Cena zemlje?

:sta: :sta: I ko je ovde lud dal Geda ili mi sto se natezemo s Gedom?
 
Odg: Cena zemlje?

eh da imam ja koje jutro na tom podrucju ne bi se sekirao koliko ce biti ::novac:: kukuruz :haha:
 
Odg: Cena zemlje?

Evo sad nova informacija:
Na atraktivnim lokacijama cena zemlje ide oko 2600 evra po aru.
 
Odg: Cena zemlje?

Zna li neko kako se krece cena po jutru oko Backog Gradacca?
 
Odg: Cena zemlje?

Kode mene u Sasama cenu aj da kazem '' obicne'' zemlje diktira industrijska zona! Ljudi su prodavali zemlju u ind. zoni i po 50000-75000 eura po jutru, a kupovali po 2-3 hiljade dok nasi seljaci nisu dosli sebi pa podigli cenu obicne zemlje na sada neverovatnih 10000 eura po jutru. ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac::
 
Odg: Cena zemlje?

al sve ide na tome,
evo sad ce biti licitacija drzavne zemlje koja ce morati za 7 dana da se kesira od dana licitacije!?
pa ko sad ima toliki kes?
 
Odg: Cena zemlje?

Prošle godine cena zemlje bila oko 5000 € a sad nude za 2500 - 3000€ i nikom ne treba
 
Nazad
Vrh