Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

Jest moze i 70 metara a moze i 15, gadjas X / 0 ko na lotu :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

Duki ti kao da radis u secerani takve obracune rade samo oni pogledaj temu obracun i kalkulacija u ratarstvu.A pokusaj i ovako da racunas u vreme berbe je kukuruz bio 800 din jus gde si onda u racunu :sta: :sta: :sta: :sta:
Duki je napisao(la):
U zavisnosti koliko je dobra zemlja, moze da se nadje racunica cak i ako se plati 200e/ kj, kukuruz radja 5500kg po jutru, trenutna cena je 1200e, to je 660e, troskovi 260-270e, zarada 390e, ako platis rentu 200e, ostaje ti 190e po kj + 160e subvencija, eto zarade, pa ako radis puno, na kvantitet radjas kcalitet
 
Odg: Cena zemlje?

kod nas jedan tip placa 200 evra/kj, inace zakup se krece od 800 do 1000 kila psenice po jutru, mada neki hoce da povecaju na 1200 kg/kj.
 
Odg: Cena zemlje?

Duki odma sam te provalio da si gradsko dete, al nisam hteo da te pitam. :veseljak::
 
Odg: Cena zemlje?

dragan82 je napisao(la):
Duki odma sam te provalio da si gradsko dete, al nisam hteo da te pitam. :veseljak::

Dragane, ne zezaj, kakvo gradsko dete u zemlji seljaka.
 
Odg: Cena zemlje?

I mene interesuju cene i sta sve moze da se naruci? Ima li nekih slika?
 
Odg: Cena zemlje?

Ima svega sta god pozelite samo mi pisite na pp. Ne zelim da kvarimo ovako lepe teme pitanjima iz drugih oblasti (trgovine). A pitanja moze svako da mi postavlja bez ustrucavanja. Ja volim da se dopisujem sa svima na ovom sajtu. Pozdrav.
 
Odg: Cena zemlje?

Boki-Vl je napisao(la):
mirmag je napisao(la):
Kod nas ako hoces da prodas zemlju,prvo moras otici kod prvih komsija sa leve i desne strane (na njivi) da ti ako nisu zainteresovani za kupovinu potpisu papirce i onda mozes prodati kome hoces.Ne znam da li je to pravilo svuda.Inace je dosta tesko doci do zemlje kod nas,a cena od 2000-3000 pa ko koga za..be!
Vise nema toga, uradi se ugovor o poklonu i tebe vise niko i ne pita...

Boki dal si za ugovor o poklonu zemlje siguran
Pokušao sam da kupim neku njivu, i sad me zeza komšija neće da potpiše jer hoće jedan da kupi, a drugi isto zeza. Može li se posle ugovora o poklonu sprovesti ta zemlja. I ja sam mislio da više izjave komšija ne moraju, kad ono prc, a pre par godina već kupovao zemlju bez ikakvih izjava, i moje komšije prodavale bez moje izjave. E sad u sudu me vratila, kaže nema overe bez izjave komšija. Nešto mi nije bilo stalo do te njive, a sad se i ja zainatio, ako može ovako hteo bi da tu zemlju uzmem.
Ako ovako može Boki imaš :ppozdrav: u Vladimirovcu ili negde drugde.
 
Odg: Cena zemlje?

Ja licno nisam kupio tako, ali su mi rekli ljudi koji su kupili... a sad u tvom slucaju neznam posto si ti vec napravio kupoprodajni ugovor predao u sudu i oni ti vratili i sad da ga menjas u ugovoru o poklonu to je najbolje da konsultujes nekog advokata...a da se sprovede ta zemlja sigurno moze :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

ili povecas cenu za 1000 eurica a to ti je u porezu 25 evrica naravno ako kupac pristaje na takvu igru onda komsije nece navaljivati :cao:
 
Odg: Cena zemlje?

Nije mi briga za isplatu, ali nešto mi žena kaže da ugovor o poklonu može samo među rođacima :sta:.
Moram ujutru advokata da pitam za ovo.
 
Nazad
Vrh