Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

šandor je napisao(la):
Zašto ne može da se da za arendu :sta: , Možeš proveriti u katastar koja je klasa ako imaš top.br parcele :cao:

Valjda nece niko da radi, to mi je znak da je zemlja teska za obradu, videcu kad izadjem na lice mesta.
 
Odg: Cena zemlje?

[/quote]
jovand je napisao(la):
Kako da proverim u katastru koja je klasa zemljista ako mi vlasnik ne zna reci?

Jel puno 1100 eura /k.j za zemlju 40km od Bg-a koja ne moze da se da u arendu?

Jel za prepis zemlje treba advokat il se vlasnicki odnosi mogu licno proveriti?

Velika hvala na odgovorima.
Možete sami sve proveriti,ako se zemlja vodi u katastru na ime prodsvca.Možete sami i kupoprodajni ugovor uraditi.Najbolje vidi parcelu pa tada odluči.
 
Odg: Cena zemlje?

a pre dve nedelje sam bio u zrenjaninu i tamo cuo za cenu od 250evra/godina u arendu
 
Odg: Cena zemlje?

Ma kakve arende ja od 98me god radim tudje njive i u pocetku smo davali 4ti deo od prinosa. I to samo za velike njive i za njive koje su mi blizu kuce. A kasnije smo prestali da dajemo taj 4ti deo od prinosa. Znaci nema placanja arende. Mize da se plati najvise 50e po hektru i pomoc drzave ide onome koji radi njivu, a nikako nemoze da ide vlasniku parcele. :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

dragan82 je napisao(la):
Ma kakve arende ja od 98me god radim tudje njive i u pocetku smo davali 4ti deo od prinosa. I to samo za velike njive i za njive koje su mi blizu kuce. A kasnije smo prestali da dajemo taj 4ti deo od prinosa. Znaci nema placanja arende. Mize da se plati najvise 50e po hektru i pomoc drzave ide onome koji radi njivu, a nikako nemoze da ide vlasniku parcele. :ppozdrav:
Objasni malo, kako tako niska arenda, kolika je pomoc od drzave
 
Odg: Cena zemlje?

Das svu zemlju u arendu za 200e po jutru i bas te briga da li ce biti kise, sunca, leda, snega, hrckova, zeceva, misa....
 
Odg: Cena zemlje?

Lala iz Banata je napisao(la):
zoran_vs je napisao(la):
a pre dve nedelje sam bio u zrenjaninu i tamo cuo za cenu od 250evra/godina u arendu
Samo vi iznosite ove cifre u javnost, pa kad vas na jesen sacekaju...

Cena zavisi od ponude i traznje, a ne od pisanja na forumu. Ako nemas kome dati zemlju, spustis cenu, ako ih desetoro trazi povecas cenu.
 
Odg: Cena zemlje?

bojcetic je napisao(la):
Das svu zemlju u arendu za 200e po jutru i bas te briga da li ce biti kise, sunca, leda, snega, hrckova, zeceva, misa....
ja koliko sam upucen cujem da u Staparu arenda prelazi tu cenu ::namigivanje::
 
Odg: Cena zemlje?

pa ja sam se sa covekom dogovorio za 47.000 eura za 14 kj na jednom mestu a i zemlja je jedna od boljih u nasem ataru
 
Odg: Cena zemlje?

Pusti čiču vidiš da nema novaca... :haha: :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UPl5c2lcWA4&feature=related[/youtube]
 
Odg: Cena zemlje?

KishRobert je napisao(la):
jel?
47000e c,c,c....a majicu nisi uzeo!
e da je kupovao majice i kackete ne bi kupio zemlju :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1274295764[/time]
_________________________________________________
takva je cena i kod nas otprilike za tu kolicinu zemlje
 
Odg: Cena zemlje?

Duki "Objasni malo, kako tako niska arenda, kolika je pomoc od drzave"

Pomoc drzave nema nikakve veze sa arendom. Pomoc je predvidjena za one koji ulazu i rade imanje, a ne onima koji imaju imanje. Jako je jednostavno da se razume. A arenda nije nikako niska 50e po hektru. Jer cena psenice je 10din/kg a nije 50din. Nadam se da si me sada razumeo.
Slobodno neka se registruje onaj cije je imanje pa neka on uzme pomoc drzave, na taj nacin vise ce da zeradi nego na arendu. Ali prvo da se registruje.
 
Odg: Cena zemlje?

@leka
Arenda kod nas ide u nebesa. Cena je od 100 evra pa na vise. Jedan primer: 6 jutara arende. Covek koji radi daje 25 meteri klipa i pola subvencije, dakle 15 tona klipa i 240 evra. Sami procenite ko je ovde bolje prosao. Ima jos ekstremnijih slucaja ali se za njih cuje tek kad gazda zemlje ne dobije arendu pa to razglasi po selu.
 
Nazad
Vrh