Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

dobio sam neki mail navodno od neke zene iz agencije koja se bavi time ali nakon mog prvog mail evo ima vise od nedelju dana niko ne odgovara tako da je moguce da je taj mail(agencija) zastareo ili ....
 
Odg: Cena zemlje?

5bpkxu.jpg
Evo ovu njivo od 35 ari je kupio moj bret za 4300e. Inace mi inamo iza nje 3hektera, pa sa da sa njom izlazimo na put. Sa leve strane se vidi putic koji vodi kod nase kuce. Imao je dosta srece sto niko nije bio zainteresovan. Inace nebi ta njiva toliko kostala.
 
Odg: Cena zemlje?

Ja prodajem 2 jutra zemlje nuz asfalt pogodna za farme,voćnjake ali zainteresovanih nema-hoće da kupe za obrađivanje ali im cena ne odgovara.Struja i voda su na 50-100m.,ai nafta je blizu :haha: :haha:
 
Odg: Cena zemlje?

Jel ima neko iz Krcedina,Novog Slankamena,Novih Karlovaca,Beske,Surduka da prodaje zemlju i koju povrsinu?ponude slati na pp :cao:
 
Odg: Cena zemlje?

Ima bušotina,zato sam i napisao.Tu lepo radiš,radiš.skokneš,natočiš(sabirna je na 100m) i dalje nastaviš da eadiš dok ti oči ne pobele a blizu su i vatrogasci :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Cena zemlje?

Zavisi,ovde covek za 0.5ha trazi 6000e jeste pored druma,al ni struje,ni vode ni industrijska zona...uzana a dugacka...rekao sam mu da nije normalan,a on kaze da ce naleteti jos veca budala pa dati 6000e.
 
Odg: Cena zemlje?

Zoran0230, pa koliko trazis preko standardne cene za obradivu zemlju zbog lokacije?
Bar otprilike, 20%, 50%, 100%, 500%?
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas ima koji cena zemlju i po tome , od koga su oni to nasledili. Mozda imu je to pradeda ostavio :haha: :haha:.
Svako svoju parcelu moze da ceni onoliko koliko hoce. Ali zna se sta je: gradjevinska zona, industrijska zona i poljoprivredna zona.
 
Odg: Cena zemlje?

Jovand-ne bi je dao ispod 10000 pa ti računaj u procentima,A tajkunima ako se pojave 15000E
 
Odg: Cena zemlje?

U mojoj okolini ima industrijska zona gde ljudi dobijaju i po 4,5 miliona evra to je najveca suma za koju sam ja cuo ta industrijska zona se nalazi izmedju Vojke-Krnjusevaca.... Ima i na mnogima mestima ali te njive nisu preterano velike i nesto da je kvalitet zemlje ekstra ali kada bi se tako nesto naslo kod mene da prodam zemlju odmah bi prodali...Inace pored auto-puta e75 Beograd -Novi Sad imam 7 jutara u komadu ima i struja (sa dalekovoda) :cool: :cool: Kada bi se pojavio neko da kupuje otislo bi odmah .. ::novac:: ::novac::
 
Odg: Cena zemlje?

Kad se svi hvale i nude zemlju, da se prikljucim i ja.. Eto, imam 30 ari (mada se zemlja na ovoj lokaciji meri u metrima kvadratnim) u Centru Beograda ( Dorcol..) pa ako je neko zainteresovan... Moze i kao gradjevinsko, a moze i kao obradivo... Ma moze cak i vocnjak ako hoce, samo neka spremi neko novce.. :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

Dobro, koja je klasa zemljista, koliki je prinos po hektaru?
 
Odg: Cena zemlje?

Ma kakvi milioni evra za industrijsko zemljiste. Ja uopste ne verujem u takve price. Industrijsko zemljiste ima svoju cenu i to je to.
 
Odg: Cena zemlje?

u delu gde ja obradjujem zemlju,1 kj u arendu =300kg zita na godinu ili oko 50 evra. a za "vecno" oko 1500-2000 evra kj
 
Odg: Cena zemlje?

Crepaja (juzni banat), zakup 160e (2009 - 200e), prodaja 3000-4000e, puno se trazi zemlja, malo se nudi na prodaju
 
Odg: Cena zemlje?

Kako da proverim u katastru koja je klasa zemljista ako mi vlasnik ne zna reci?

Jel puno 1100 eura /k.j za zemlju 40km od Bg-a koja ne moze da se da u arendu?

Jel za prepis zemlje treba advokat il se vlasnicki odnosi mogu licno proveriti?

Velika hvala na odgovorima.
 
Odg: Cena zemlje?

Zašto ne može da se da za arendu :sta: , Možeš proveriti u katastar koja je klasa ako imaš top.br parcele :cao:
 
Odg: Cena zemlje?

Duki je napisao(la):
Crepaja (juzni banat), zakup 160e (2009 - 200e), prodaja 3000-4000e, puno se trazi zemlja, malo se nudi na prodaju
tamo su uvek bile jake cene , dok kod nas u pancevu mozes da nadjes za 70,80e sve zavisi od vlasnika, a cena na vecito od 2500-4000,5000 sve zavisi gde, dal imas pored zemlje da spajas, itd :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh