Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

takovski kraj imam tu vec jedno parce od 8h uglavnom gajnjaca tu mi je kruska i tresnja ne znam sta bi sa ostalim
 
Odg: Cena zemlje?

Ja ovde u sremu ne mogu ni cenu da saznam uvek kad bi se raspitivao za cenu niko nista ne zna prave se ludi,valjda kao ceka cenu ali taj koji ceka cenu ove godine a planirao je da prodaje puko je ko zvecka zato sto ce zemlja kao i stanovi masivno da padaju sada se jos to vestacki drzi.Kad upeacam nekog da mi kaze koliko se krece javicu,ali cu morati klestima da vadim i to ako budem uspeo. :zli:
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas generalno moze da se nadje zemlja od komasacije koja je mahom uz prugu, tamo je podvodno, znaci ako nekom treba mocvarno zemljiste (kinezi jos nisu poceli da gaje pirinac) onda ga ima na pretek.

A cene padaju, svuda i za sve. Ne kupuje niko nista, tako da je potpuno normalno da padaju cene.

Pozdrav.
 
Odg: Cena zemlje?

kod nas je niska cena u svim selima osim oko ravne gore zato sto su silni naslednici po gradovima digli kredite pa se cupaju sa djedovinom :D srbija brale
 
Odg: Cena zemlje?

tacno je to da ce cena jos da padne. Jer je ovo kriza nezapamcena u svetu. ja gledam ovde na TV kako u F farmeri ostaju bez imanja i svega sto su imali. sve im banke koje im dale kredite. Ima predo 10 koji su izvrsili samoubistvo. Samo ju jednog spasili.Slucajno ga neko naso da sam sto se spustio da visi na konopac. Posle je televizija napravila jednu pricu snjim. neznam kako je stanje u vojvodini. Ni u jednu zemlju EU nije jednostavno.
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas u Lokvama ima od 500 u ritu do 4000-5000 hiljada oko sela.Nekad gasterbajteri naduvali cenu dobre zemlje pa se još drže mada solidna zemlja može da se nađe za 1500-2000 eura.

tarana je napisao(la):
razmišljam se da promenim jednu njivu 2. klase. u proseku je 10-15% lošija od ostalih.
tih 10-15% je sav moj profit.
og govana se pita ne pravi.

Kod nas je katastarski sve 4,5 i 6 klasa ako je tebi samo jedna njiva druge klase ti si prijatelju.. :D ::novac::
 
Odg: Cena zemlje?

Sta znaci kad kazete na primer cena je od 3000 - 4000 po kj.

Jel tolika razlika bude za zemlju I klase, ali je cena razlicita u zavisnosti od lokacije, ili je to neka losija zemlja tipa Klase III?

Odnosno, zanima me koliko je zemlja II ili III klase u proseku jeftinija od zemlje I klase. Takodje me zanima da li je za zitarice bolje platiti vishe i insistirati na I klasi, ili je ok pristati i na nesto losiju zemlju i dobiti vishe zemlje (tad je i veci izbor).

Izvinjavam se na pocetnickim pitanjima. :)
 
Odg: Cena zemlje?

Pozdrav svima na forumu, hocu da pravim zasad voca sto znaci da mi je prvi korak kupovina zemlje, ako znate nekoga ko prodaje jedno 4, 5 ha u komadu na udaljenosti ne vecoj od 60km od Beograda, po nekoj razumnoj ceni molio bih da mi javi. Hvala vam unapred. Mladen 064/179-49-03
 
Odg: Cena zemlje?

kod nas cena 0d 2500 eura losija a bolja i do 3900 eura naravno po kj
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas je takodje cena u padu a u zadnje vreme vise ima prodavaca nego kupaca zemlje. :ppozdrav:
 
Odg: Cena zemlje?

Kod nas je zemlja jos uvek relativno jeftina u odnosu na druga podrucja. Cena po KJ se krece 1500-2500 eura. Kupaca ima mnogo vise nego prodavaca. Ako neko odluce da proda zemlju po normalnoj ceni ode jos isti dan. Do pre dve-tri godine je zemlja bila 1000-1500 eura.
 
Odg: Cena zemlje?

Mi smo danas posle 2 godine kupili 2 kj večito.Zemlja je uzorana i dobila je 100kg/kj MAP-a.Cena 1600e/kj 2klasa udaljena od sela 6-7 km.Prednost je što preko puta imamo parcelu od 3,5 kj.
 
Nazad
Vrh