Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odg: Cena zemlje?

dragan82 je napisao(la):
u mom kraju cena zemljista se krece od30-50e/ar. ali ove parcele su malo udaljenije od sela. moj brat je kupio njivu ispred kuce 36ari za 4300e. i to od 6 komsija niko mu nije pravio konkurenciju. A sto se tice zakupa pre 4 god samo imali 30he i niko nam nista nije trazio niti sam kom dali nesto. sada moj brat ima oko 20he pod zakup i sa svima ima potpisane ugovore. isto nikom nista ne daje.
Odakle si?
Kada puste strancima da kupuju zemlju u Srbiji biće veselo ::lose::
 
Odg: Cena zemlje?

ne znam za vojvodinu ali u sumadiji nemogu da kupe koliko ima u ponudi, inace zadnje sam kupio 65a livade za 21000din i 98a cerove sume za 35000din
 
Odg: Cena zemlje?

Becej od 3500e-6000evra/kj,zakup od 1100-1500 kg psenice po kj.
 
Odg: Cena zemlje?

u vojvodini da beze od zemlje?
ni kad su svabe bili okupatori,lala od zemlje bezo nije.
pre ce od sose pobeci!
 
Odg: Cena zemlje?

KishRobert je napisao(la):
u vojvodini da beze od zemlje?
ni kad su svabe bili okupatori,lala od zemlje bezo nije.
pre ce od sose pobeci!
:haha: :haha: :haha: Smešno ali istinito!
 
Odg: Cena zemlje?

Zoran Kostović je napisao(la):
A zašto bi od sose pobego?Ne razumem!
Ocigledno da si jos mlad pa ne razumes, polako, razumeces :ppozdrav:

sajber seljak je napisao(la):
ne znam za vojvodinu ali u sumadiji nemogu da kupe koliko ima u ponudi, inace zadnje sam kupio 65a livade za 21000din i 98a cerove sume za 35000din

Prijatelju, a iz kog dela Sumadije si ti i gde nadje tako jeftino zemlju? Pogotovo sumu koju si kupio. ::svaka cast::
 
Odg: Cena zemlje?

opstina g. milanovac, mogu da kupim 30h uz moje imanje samo ne znam sta bi s tim
 
Odg: Cena zemlje?

sajber seljak je napisao(la):
sve obradivo bivse pikove plantaze nista preko 1000e 1ha
Pa to je dzabe,kupuj ako imas mogucnosti.Kod nas je hektar i preko 8.500 e.
 
Odg: Cena zemlje?

sajber seljak je napisao(la):
sve obradivo bivse pikove plantaze nista preko 1000e 1ha

Au, stvarno bagatela. Pa to niko nece da radi, cim je cena takva. ::sramota:: Svi hoce samo ::suncanje:: i ::novac:: !!!

A gde se prodaje ta zemlja? Opstina GM je velika.
 
Odg: Cena zemlje?

ko zna kakva je zemlja. na par mesta kod mene u ataru ima takve, da je ne bi uzeo ni džaba.
slatina 5-6 klase. koji će mi nešto što će da pravi gubitke svake godine?
 
Odg: Cena zemlje?

@tarana istina i u sremu ima zemlje koju ne bih ni za dz radio,uzimali neki mislili ostali ludi sto nece pa kao njima ce se na kolicinu isplatiti,pa su na kolicinu prckali par godina cekajuci ::novac:: i onda su kolicinski popusili zbog lose zemlje. ::lose::
 
Odg: Cena zemlje?

razmišljam se da promenim jednu njivu 2. klase. u proseku je 10-15% lošija od ostalih.
tih 10-15% je sav moj profit.
og govana se pita ne pravi.
 
Odg: Cena zemlje?

tarana je napisao(la):
ko zna kakva je zemlja. na par mesta kod mene u ataru ima takve, da je ne bi uzeo ni džaba.
slatina 5-6 klase. koji će mi nešto što će da pravi gubitke svake godine?
Slazem se sa tobom,ali pre 3 godine kad je pocelo izdavanje drzavne zemlje u zakup ,sve te vukojebine koje su u 5-6 klasi i sa slatinom su uzete u zakup.Istina da su placene malo ali imaju pravo na subvencije.Zlo je sto ih zakupci i obradjuju,bez ikakakve dobiti sem subvencija.
 
Odg: Cena zemlje?

tvrdim da i sa subvencijom, na takvoj zemlji ne možeš biti u plusu.
 
Odg: Cena zemlje?

Mislim da su u blagom plusu posto je zemla placana od 700-7000 din po ha .Radi se psenica i suncokret sa minimum agrotehnike,a ti koji su je zakupili imaju komplet mehanizaciju.
 
Nazad
Vrh