Herbicidi u soji

Kletox

Spektar delovanja:
• Višegodišnji uskolisne korovske vrste: Divlji sirak (Sorghum halepense), pirevina (Agropyron repens), zubača
(Cynodon dactylon)
• Jednogodišnje uskolisne korovske vrste: proso korovsko (Echinochloa crus-galli), muhar sivi (Setaria glauca),
muhar zeleni (Setaria viridis), stršac (Apera spica venti), divlji ovas (Avena fatua), svračica (Digitaria sanguinalis)
 
Kletox

Spektar delovanja:
• Višegodišnji uskolisne korovske vrste: Divlji sirak (Sorghum halepense), pirevina (Agropyron repens), zubača
(Cynodon dactylon)
• Jednogodišnje uskolisne korovske vrste: proso korovsko (Echinochloa crus-galli), muhar sivi (Setaria glauca),
muhar zeleni (Setaria viridis), stršac (Apera spica venti), divlji ovas (Avena fatua), svračica (Digitaria sanguinalis)
to piše na deklaraciji....
pitanje je bilo onima koji su ga koristili
 
Aktivna materija 120g +-7,2g kletodima.
doza 0,8 l/ha za jednogodišnje uskolisne
1,2 l/ha za sirak iz rizoma
2 l/ha za višegodišnju pirevinu i zubaču
 
ja ću ove godine prskati sa Pivot(pirat,sledor)+Basagran(deltazon,bentazon,)+Harmony(promony), i ja odustao od Pulsar-a, razlog cena , protiv sirka Select Super
 
sutra krecem u prskanje soje totalom na 12 kj trava krenula ko luda a ostalo iza uskrsa ako soja ne iznikne ak iznikne i izadze van bice borbe, sijetvu zavrsio u utorak i vec je pustila klicu ocito joj pase vrijeme i temperature jer vlage ima dovoljno...
 
sutra krecem u prskanje soje totalom na 12 kj trava krenula ko luda a ostalo iza uskrsa ako soja ne iznikne ak iznikne i izadze van bice borbe, sijetvu zavrsio u utorak i vec je pustila klicu ocito joj pase vrijeme i temperature jer vlage ima dovoljno...


jel se to sme tako
ima i kod mene pečata trave uglavnom palamida
 
kombinacija pulsar 0.7/l na kj i harmony 8g na ha,kako se dobija bolji efekat u split kombinaciji ili sve od jednom.u split kombinaciji bi bilo 0.45/l pulsar na kj i harmony 8g na ha,i posle 7 dana pulsar 0.25/l na kj.
 
Nazad
Vrh