Herbicidi u soji

Presejavanje soje u junu?
 
Dovoljna je cak i prva grupa jer uz ovoliku vlagu,toplo zemljiste i sunce soja ima da iznikne za 3 dana,a u cvetu za vec 1 mesec.
 
Kengur je napisao(la):
Dakle ko preseva treba da poseje soju FAO OO

:ppozdrav:

Mityoo jes bio na danima polja u Senti :sta:
Kad? Gde? Šta? Kako? Nisam imao pojma da je tako nešto bilo...
 
Gledao na Novi Sad 1 u vestima sada u 22h.Bilo u Senti u vezi zita dani polja, a verovatno i u vezi ostalog bilja.Samo je malo pokazano.Kao ne valja zito i tome slicno.
 
Kengur je napisao(la):
Gledao na Novi Sad 1 u vestima sada u 22h.Bilo u Senti u vezi zita dani polja, a verovatno i u vezi ostalog bilja.Samo je malo pokazano.Kao ne valja zito i tome slicno.
Ako ti kažeš.... pojma nisam imao...
:off_topic: :off_topic:

dzordz je napisao(la):
jel ima neko iskustvo sa pledzom u soji?
Motaj temu u rikverc!
 
ma kontam ja to za taj pledz ali je pocela da se oporavlja za nedelju dana a prskao sam sa 60 gr po hektaru
 
da vas pitam, prskao sam prije 10 dana soju i sad sam vec trebo drugu turu oprskati ali ovo vrime mi ne dozvoljava sta mislite dali je kasno ako prodze i vise od 7-10 dana kako inace treba proci od jednog do drugog prskanja, i dali da pojacam dozu ili, da vas cujem kakava su uskustva sa tim..?? hvala unaprijed.....
 
mene je prskanje po 1kj soje izaslo skoro 10 000din :zli: prvo sam prskao na suvo,pa onda za siroki list pa uski,i sad jos uvek cekam da se svi korovi osuse i za 2 nedelje cu je ospartati.
 
tomybrzic je napisao(la):
da vas pitam, prskao sam prije 10 dana soju i sad sam vec trebo drugu turu oprskati ali ovo vrime mi ne dozvoljava sta mislite dali je kasno ako prodze i vise od 7-10 dana kako inace treba proci od jednog do drugog prskanja, i dali da pojacam dozu ili, da vas cujem kakava su uskustva sa tim..?? hvala unaprijed.....
[/quote
Pre svega nisi naveo dali si prskao za sirokolisne korove ili sta?? Dali si mislio na split aplikaciji?? ili treba sad prskati za sirak? Malo se vise izjasni da bi mogao dobiti neki konkretniji odgovor.
Pozz.. :ppozdrav:
 
Zvekni ti njemu jače od litre ipo fuzilejda po hektaru, i nemaj brige! Ima da ga nema! I ne utiče na prinos, kadgod da prskaš!
 
Nazad
Vrh