Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

mislim da ce se mnogi sloziti samnom da bi nam najbolja subvencija bila ona od boga iliti neba, da padnu kise u pravi cas i da letina izgura do kraja. nek mi rode kukuruz i ostala zita, da imam tri otkosa lucerke i dva livadske trave i da nasecem 100 tona silaze i ja cu biti zadovoljan a od ovih lopova se ionako ne nadem necemu, sta daju dali su. ista banda kao i oni prosli
 
Jedni da dobiju, a drugi ne.
Jedni da dobiju i za starije od 65 god, Boze me sacuvaj.
Ipak su ovi dobri, treba to sve raz,,,ati, pa kome se isplati neka radi.
 
Juce sam bio u upravi za trezor,da pitam za premiju po jednom svincetu,posto imam utovar sledece nedelje,rekli mi da neznaju nista,da pitam u opstini,zena koja je zaduzena za to mi rekla da pitam polj.strucnu sluzbu u Zr,i oni mi rekli da je to samo bilo do 31.12.2012.a u uredbi i dalje stoji da ta premija postoji..da li neko zna nesto vise o tome?
 
skines formular sa neta,popunis ga,iskopiras pasos od svinja i sve zajedno odneses u polj. stanicu da ti overe i saljes u sabac u upravu za agrarna placanja,mi iz bp idemo u novosadsku polj. stanici,a za vas ne znam, probaj nabaviti broj pa ih nazovi
 
Zvao ministarstvo poljoprivrede u Šapcu
Rečeno mi da do 31.1. 2013 primaju zahteve za bikova
a za svinje samo do 31.12 2012
I da je u proceduri i da će se najverovatnije nastavi i za ovu godinu sa premijom , zato tražite i čuvajte dokumentaciju
Međutim ko zna šta će biti jer do sada niko nije dobijo za svinje ni dinara .....
 
Zvao ministarstvo poljoprivrede u Šapcu
Rečeno mi da do 31.1. 2013 primaju zahteve za bikova
a za svinje samo do 31.12 2012
I da je u proceduri i da će se najverovatnije nastavi i za ovu godinu sa premijom , zato tražite i čuvajte dokumentaciju
Međutim ko zna šta će biti jer do sada niko nije dobijo za svinje ni dinara .....
Pa za svinje ne znam tacno,ja sam govorio uopsteno,ali to sto kazes treba sacuvati dokumentaciju.Dragane ja da sam na tvom mestu ja bi njima poslao,pa nek je to kod njih..
 
A ako slucajno das sverceru i ne dobijes potvrdu da si ga predao klanici onda placas kaznu..... Samo ne znam kakva je procedura ako bik ne daj Boze ugine za vreme tova ili dodje do prinudnog klanja ?
 
Nazad
Vrh