MEĐUREDNA ROTOFREZA

jhon dere

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2009
Poruka
961
Lokacija
St.Pazova
Usitnjavanjem i prevrtanjem omogućava ventilaciju i sunčanje zemljišta. Sprečava pucanje zemljišta i obezbeđuje bolji prodor đubriva.

Efikasna u borbi sa korovom. Idealna mašina za brzu i laku međurednu obradu suncokreta, repe,kukuruza, soje i povrća.

Mogućnost promene radnog zahvata i br. radnih tela kao i noževa. Kardanski pogon.

Priključivanje konekcijom na tri tačke.
2yphnrr.jpg
dali je neko koristio ovo ili video u radu ?
 
IMT ima 4 rednu , ali nisam video u radu niti sam čuo da je neko ima u okolini .
 
Jedna ovakva je bila na licitaciji u Jasi Tomicu gde sam kupio podrivac.....Prodata je ali se nesecam posto....
 
Imt 539 bi terao sa tri reda ali je ova na slici za 6 redi.To je radio MTZ552.Ovaj što ju je kupio ni jednom je nije okačio na traktor a verujem da je pola delova pogubio.
 
Ne znam da li mislimo na isto, kod mene su mnogi počeli da koriste ove traktorske freze, samo se razlikuju od ovih sa slike što nemaju te redove, već je cela u jednoj kutiji takoreći...

Komšija ima desetak komada na prodaju, ne znam da li ih neko pravi ili ih preprodaje fabričke, uglavnom rođak voćar dugogodišnji kaže da su ovo neki novi modeli, nisu oni koje su kupovali prošlih godina i da vrede oko 800 EUR koliko ovaj traži?
 
oktopod je napisao(la):
Ne znam da li mislimo na isto, kod mene su mnogi počeli da koriste ove traktorske freze, samo se razlikuju od ovih sa slike što nemaju te redove, već je cela u jednoj kutiji takoreći...

Komšija ima desetak komada na prodaju, ne znam da li ih neko pravi ili ih preprodaje fabričke, uglavnom rođak voćar dugogodišnji kaže da su ovo neki novi modeli, nisu oni koje su kupovali prošlih godina i da vrede oko 800 EUR koliko ovaj traži?
E ako su novi model te ce se sigurno i bolje pokazati u kukuruzu, i ostalim Ratarskum kulturama ::vadjenje_repe:: ::samo bes:: :ideja:
 
ja se slabo razumem u to, slikaću ih sledeći put pa okačiti slike ovde da vidite :ppozdrav:
 
Pa taj fazon, širina im je kao i traktor, okačiću sliku kad škljocnem ako ne smatrate da offujem :cao:
Ne pravim reklamu komšiji, nego možda nekom treba... :D
 
...pa meni se bas i ne svidjaju, trazi dosta snage i sporo ide. Probali smo u repu 6 reda, sa mtz 892, traktor je dusu ispustio, i na izfreziranom delu sam imao vise korova u toku leta, nego na delu koji smo radili klasicnim sptaracem. Jednom recju ne bi ga kacio na svoje traktore...
 
Nazad
Vrh