Tov junadi

ja sam tu nabrojao 20kom :D . koliko se isplati sad toviti?sad sam zavrsio s vojskom ,pa razmisljam da kupim telad
 
Kolege stala ima 4 boksa za po 8 kom,ima kosi pod za izdjubravanje sa padom od 5%.Djubre se tovari rikom,trenutno u stali ima 23 komada ubaceni pre 7 dana.
 
Druze moj sve je to lepo, ali cena je naspram hrane je uzas. . . :zli: :zli: :zli: a tsko da ce biti bolje, daj boze i ja ih imam ali . . .
 
bojance je napisao(la):
Ali da nece da nedaj boze zaglave noge na mestu gde djubre ispada van?

Od 1,5 do 1,8 maxx naravno zavisi od robe. Valjda ce skokom stocne hrane (kukuruz,psenica,soja i dr.) i stoka da skoci pa i mi da brojimo ::novac::
 
pozdrav drugari!mozda ovo nije pravo mesto za ovo pitanje,ali nisam znao u kojoj temi da ga postavim:gde mogu naci da kupim elektricnu palicu(nazvao sam je tako jer ne znam kako se pravilno zove)koja sluzi za teranje bikova prilikom utovara,nesto kao rucni induktor,kojim bika sokiras strujom?
 
vranjanac je napisao(la):
pozdrav drugari!mozda ovo nije pravo mesto za ovo pitanje,ali nisam znao u kojoj temi da ga postavim:gde mogu naci da kupim elektricnu palicu(nazvao sam je tako jer ne znam kako se pravilno zove)koja sluzi za teranje bikova prilikom utovara,nesto kao rucni induktor,kojim bika sokiras strujom?
Firma se zove super lab www.super-lab.com 011 22 22 222 ima sajt a mozes i da pozoves. Na sajmu u kragujevcu su izlozili dva tipa cena je oko 40e, inace prodaju sve i svasta za farme, od lekova do svih veterinarskih instrumenata
 
Vranjanac, tu spravu imas valjda i u System Line Subotica, ako se ne varam.
Proveri, ja imam negde cenovnik ako nadjem javicu ti cenu,... samo, ja to nikad nisam koristio.
Imam jedan stari, valjda mu je samo otisla baterija.
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh