Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

toj treba kalibar :D i dobro nabiti sacmu
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Samo treba ceketi i nadoci ce! :haha:


34otw5k.jpg
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

mmmmmmm pridruzujemo se zeljama ostale brace lovaca
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Da da to je prava stvar :D
Kao da si uzeo sliku iz mog albuma, samo je razlika u tome sto mi uzmemo malo duzi siljak pa zaostrimo zadnji kraj i nabijemo ga u zemlju, kako bi imali slobodne ruke i za rakiju i za skidanje sa ovih raznjica...
Pa ovi koji nisu lovci nemaju pojma sta je merak... :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Pridružujem se ekipi.Ovim sportom se bavim od 1975.godine.Trenutno imam mladog NKD.Star 7 ipo meseci.Dao sam mu vakcinu 56 dan i revakcinu dva meseca )posle vakcine= Biocan DHPPi i Biocan L.Zamolio bih bolje poznavaoce da mi napišu da li sada nešto treba da mu dam od vakcina.
Najčešće sam gajio NKD a imao sam i poentera, bretonca i terijera.Teren gde lovim je rođen za NKD lovi se uglavnom fazan, zec jarebica sve ređe nema je herbicidi uradili svoje.
Pozdravljam ostalu družinu.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Te tablete sam mu dao između vakcine i revakcine.Da li je to dovoljno ili ih treba ponovo davati? :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

9jhpow.jpg


Ovo je prvi sakal koji je ostreljen u Lovackom drustvu "Njegosevo" - Malo selo kod Backe Topole. Tog dana smo isli na odstrel lisica, ali je iznenada iskocio sakal. Nismo mogli da verujemo da se pojavio i na nasim prostorima. Dobro smo proslavili.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Ovo je prvi sakal koji je ostreljen u Lovackom drustvu "Njegosevo" - Malo selo kod Backe Topole. Tog dana smo isli na odstrel lisica, ali je iznenada iskocio sakal. Nismo mogli da verujemo da se pojavio i na nasim prostorima. Dobro smo proslavili.
[/quote]
Pa neznam koliko je to za slavlje sto vam se sakal pojavio u lovistu. Vrlo brzo cete se uveriti da nije bas zahvalan za loviste , kao sto smo se i mi uverili.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Pre petnaestak dana u lovačkom društvu "Braća Nedići" iz Valjeva, odstreljen šakal, malte ne na granici tog lovišta i lovišta Lovačkog društva iz Lajkovca.Njegovo prisustvo na ovom terenu se vezuje za njihova staništa na kopovima REIK.
Spretnom lovcu sleduje nagrada u vidu neplaćanja članarine za ovu godinu ::svaka cast::.
 
Nazad
Vrh