Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

MILOŠ D.T je napisao(la):
Jel ima svinja kod vas? :ppozdrav:

Ima , ne bas preterano ali ima , kod mene u prolazu uglavnom a u susednom selu ( na prvoj slici ) tamo ih ima ko pleve.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

za sve lovce i ljubitelje prirode
21ctdeo.jpg


11lssjr.jpg
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

farmil je napisao(la):
za sve lovce i ljubitelje prirode
http://i46.tinypic.com/21ctdeo.jpg[/img]
http://i47.tinypic.com/2myrytd.jpg[/img]
Pa ovo nije prirodno, jer gde se covek umesa tu priroda strada... Oprostite, jesam lovac ali sam protiv gatera.
Samo jos da im stavite brnjice da ne podizu zicu i da ne riju...
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Evo da se i ja oglasim . Lovac sam od 85 godine iz okoline sapca sam tako da je ravnicarski kraj od divljaci lovimo prepelice divlje patke fazana zeca i lisice . Lovim sa ruskom petometkom mp153 i zastavom 12 bokericom od pasa imam bretona i brak jazavcara :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Jeste sad nas muci nema snega da idemo da lovimo lisice a i velika je voda pa nemozemo bas svud da prodjemo ostaje nam da cekamo prolece pa na jamarenje :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

v6mzxy.jpg



Pripitomio divlju svinju!
Četvrtak - 21.01.2010
Marisav Belić iz despotovačkog sela Jasenovo u svom toru pored domaćih svinja rase durok gaji i jednu divlju svinju!

Kako sam Marisav kaže, nju je našao u polju nedaleko od svog sela.
- Malo prase koje sam našao privremeno sam stavio u tor sa ostalim svinjama. Zasad se lepo slažu - uz osmeh kaže Belić, ali navodi da ipak planira da je, kada još malo ojača, premesti u zaseban tor zbog sigurnosti ostalih svinja.
Divlja svinja, koja se sasvim lepo odomaćila, jede sve što i ostale svinje u domaćinstvu Belića, tako da nema problema oko ishrane.

Marisav napominje da će svinju čuvati i da je neće pretvoriti u čvarke jer mu je, kako sam kaže, postala kućni ljubimac.
- Brže se navikla na ostale svinje u toru nego na gazdu, još je nepoverljiva, ali mislim da će biti poverljivija kada je smestim u poseban tor - veli Belić.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Pade sneg na SVETOGA SAVU dugo smo ga i cekal jer nema drazi lova bez snega bar sto se tice lova na lisice i divlje svinje al sad ja vec i za njih kasno.Za velik broj lovaca lov je davno zavrsen a na predatore bar ovde u bijeljini slabo ko i izlazi jer se ne JEDU
 
Nazad
Vrh