Lovačka tema

Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Fotke kao što sam obećao, stara dedina malokalibarska floberka, rekoše mi da je ručne izrade ali, nažalost, ne znam koji kalibar.



A evo i par prastarih trofeja, dva srndaća i dva jelena:



Ostale pucaljke je ujak pozajmio pa kad ih vidim kačim i to. :cao:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Ovo lici na 5.6mm ili kalibar .22! A oko proizvodjaca i modela ne bih komentarisao :cao:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Iskreno, pojma nemam, jedva je nađoh, bila je sva prljava i zapuštena. :nono: Ali šta ću kad se niko u familiji do skoro nije interesovao za lov. Info sam pokupio od starijih, sad da li je tako, ne znam. :ppozdrav:
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Nisam lovac ali sam u subotu učestvovao na neki način.Naime izvlačio sam džip kojim su lovci išli na prepelice.Uleteo u slatinu pa mu nevredi ni pogon na sve točkove,nego sajla i traktor.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Mislim da je sad kasno da se bavim tim sportom,izgleda da su imali lošeg vodiča kad su se tuda uputili.
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

ja sam bio,nista narocito,pomalo skromno
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Kao i svake godine,kupim metaka i odemo na pice. Ja cu najverovatnije sutra ici na sajam ako se nebude kosila soja.
Post je spojen: [time]1285707603[/time]
_________________________________________________
Zbog cega mislis da nevredi ici? Jesi li ti nekad bio na sajmu?
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

udjes u malo bolju prodavnicu i to je to
 
Odg: Pozdrav braćo lovci!!!!

Braca odakle si ti?Ja volim lov i rado ga koristim a i razmisljao sam da idem u nedelju na sajam nego ima utakmica na lisicu i jazavca tu kod nas u komsiluku pa ne znam sta cu pre?!
 
Nazad
Vrh