Spremanje kombajna za žetvu

Odg: spremanje kombajna za zetvu

gotovo samo još da ga ubacim ali trebaju mi novi ležaji
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

i meni ali sutra mi stiže drugova 190 radim motor generalnu
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

170 dajcov motor ali je budali pukao blok mislim klip ga je razbio tako da sam najebao
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

pa ako je pukao blok jos gore klip menjas jbg kako je uspeo da ga sjebe taj motor mora da je dobar nemacki nebi trebalo da zeza?
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

ma on je sahranitelj za mašine on bi i novog fenda za dva dana sjebao
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

i kod mene ima takvih ljudi- kao da se trude sjebat stroj :zli:
a kad ga voze bilo po njivi ili cesti, voze kao da su ih ukrali ::lose::
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

ma ovaj je još gori vozi ga kao bog đavola pa onda todore opravi ga sad sam počeo da naplaćujem pa nek on krja
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

tako i treba - i ja sam za pomoć UVIJEK ali ako je čovjek budala pa damije 100 puta drug.
tek kad dobro plati onda počne malo pazit na strojeve.
nekažem da se nemože desit sranje ali ako se to stalno dešava onda nije do stroja.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Da nije šestak redni? Za njih sam cuo da imaju problema sa vazdušnim hladjenjem šestog cilindra
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

v je raspored ,prošle godine sam ja radio sa njim i ide kao lud dok ovaj nije seo
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

To je Deutz redni 6-tak ako sam dobro procitao.170 ks isti kao i na RX 170.Kod tih motora nije novost da isteraju klipnjacu kroz blok napolje a razlog ne vole ostru voznju.Bio sam na jednoj licitaciji pre nekih 10-ak god i tamo je bilo nekih 20-ak RX-a 170 i svi su bili sa razbijenim blokovima.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

@Branko
Kombajn je '98 god.To je novija serija 171.Ojačana kabina rep i više zatvoreniji i kabina mu je drugačija.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Onda je moguce da mu se popustio neki od srafova koji drze klipnjacu pa prouzrokovao taj rezultat.Kada se na tim motorima rade generalne obavezno se stavljaju novi sarafi.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

da on to nije terao kao bog đavola nebi se to desilo ja sam ga normalno vozio i lepo ide on obišao 2 puta i zdravo
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Sredice se to uz dosta posla.
Zrenjaninac koliko te je izasao kombajn ako nije tajna i gde nabavljas rezervne delove za njega?
 
Nazad
Vrh