Spremanje kombajna za žetvu

Odg: spremanje kombajna za zetvu

Staviš prvo sabirnu i lađu pa nakraju slamotrese.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Izgleda da nemozemo da se slozimo ,ja sam planirao prvo slamotrese pa sabirnu i ladju.Jednom sam radio menjanje guma na sabirnoj i ladji ali nisu bili skinuti slamotresi.Ide to polako ,malo cu nazuljati stomak ,ali tako mora.
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Okreni obrni negine ti zavlacenje u ladju!
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Nekada
wvbwom.jpg

20zyy5h.jpg


i sad
ju8hnm.jpg

15i9r39.jpg
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

i ja sam 133 prije 4 godine tako isto odradio i jos se sija kao nova
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

slamotrese uvek na kraju ubaciti a ko radi prvo slamotrese alaj mu ga,lakse je prvo ladju i sabirnu ubaciti i povezati zavesicom i nosace i na kraju je mnogo lakse se uvuci i leci na sita i zavrnuti drvenjake na slamotresu nego kontra,al ko kako voli nek se guzi ispod slamotresa
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Zrenjaninac, koje godište ti je kombajn?Odlično si ga sredio. Nisam znao da postoji takav kombajn. Ja imam 143. i izgledaju isto. :sta:
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

JUcer jedva nekako stigao da poskidam lezajeve sa slamotresa... jadna mu majka!!

Od 16 polovica, bilo je 8 polomljenih, i to sve noseci lezajevi (gornje polutke). Sarafi uopce nisu bili dotegnuti, lezaji su JAKO PUNO lufta imali a to prijasnje vlasnike nije zabrinjavalo. Osovine vise nemaju one "prstenove" u sred lezajeva, jer su lezajevi bili puni prasine i "prstenje" se pojelo.

Poceo sam nove lezajeve stavljati na kombajn i od jucer mi ostao jos jedan za namontirati, podmazivanje i to je za sad to. jos planiram prije zetve sloziti hidraulicno otvaranje i zatvaranje cjevi za kipanje, al to ak stignam i ak nabavim djelova...
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

jel to fali deo?? znaci i ti koristis WD ako se nevaram i naravno cekic hehe jel bilo tesko za skidati??
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

i to dobar deo fali,kako sam mislio da će ići za sat vremena je bilo sve gotovo sad još da ga povarim i ide unutra
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

danas će biti gotov biter ,kakav sam ja drugu radio ovo je ništa onaj je imao samo dva lima
 
Nazad
Vrh