Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pa skroz je isti samo sto mu je korito duze sa nekih otprilike pola metra
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Da li je neko skoro kupovao vucene rasipace ( nove ) i koja je bila cena?Konkretno ,uzeo bih neki vuceni do max 2t,verovatno domaceg proizvodjaca zbog mogucnosti povracaja ( mozda :) ).Za sada sam video poljostrojev od domacih proizvodjaca...
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Majevica ima odlican vuceni rasipac,pitaj njih. U nasoj zadruzi su aljkavi ubi boze ,ali jos uvek nisu unistili rasipac. Stvarno je odlican.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Joj, joj Markiša, al će te admini išćuškat po prstima zbog tih silnih reklama. :haha: Sve je moje najbolje. :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Zalim jadnika koji kupi megametalov rasipac... mi smo ga na silu kupili i ne bacamo nesto puno gnojiva tokom godine, ali se tanjur skroz raspao , kos trune kao lud, sistem za otvaranje i zatvaranje svako proljece moram skidati i smirglati ploce da ga mogu otvoriti uopce...

Preko zime u njega sipam ulje i mazem ploce mascu, ali ne pomaze, to hrdja kao blesavo. bit ce da je zato sto ga uvijek poslije rada operem...

Mislim da ce jos ovu jesen izgurati, a kad se naljutim ide polovni Vicon i da vidis posla onda...

MEGAMETALOVE rasipace NE KUPUJTE NIPOSTO jer ne valjaju NISTA... eto, toliko o reklami.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

ja imam neki imt koji je radio na aerodromu batajnica pa posle otkupljen za smesne pare ima prenos preko gumenog tocka i ima jedan tanjir sa onim lopaticama i iza kacim prikolicu od imt 506
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Bobo ja imam megametal vec 5 godina i nikad nemam problema sa njim a ne samo ja da ga ja vucem nego pola sela.Sad dodje iz sela trazio prikolicu svoju za djubar pola sela snjom vozi djubar.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Care jel to izdaješ mašine pod renta-kar, isti slučaj i sa mnom. Malo je off, ali se izvinjavamo.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

ljudi nista nepitajte ima jedan uzima od mene i seje zito sa njim celom selu i to usluzno a kad treba meni da sebi uradim naljuti se ko da je njegov a ima i on al mu kao pokvaren
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pa i ja sa njim sijem zito necu da se **greška sa sijecicom svako malo se stopa i ostane polupusta njiva.Onako druga direkt i mirna bosna ravan srem nema stopanja.Poslje zadrljam i mir.Skoro isto vremenski izgubim.
Post je spojen: [time]1288286012[/time]
_________________________________________________
Ja usluzno neradin nista skoro,samo kace i voze nit mazu nit popravljaju samo nazovu i teraju.Oni meni u drugim stvarima pomognu nevazemo nikad koliko je tko kome pomogao.Kad dodjem nekome sa traktorom naspem pun kad podjem kuci naspe mi pun i to je tako kod nas.Naravno ovi sa velikim traktorima(zderonjama nafte)nedolaze u obzir za kooperaciju.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

CAR je napisao(la):
Pa i ja sa njim sijem zito necu da se **greška sa sijecicom svako malo se stopa i ostane polupusta njiva.Onako druga direkt i mirna bosna ravan srem nema stopanja.Poslje zadrljam i mir.Skoro isto vremenski izgubim.
Post je spojen: [time]1288260812[/time]
_________________________________________________
Ja usluzno neradin nista skoro,samo kace i voze nit mazu nit popravljaju samo nazovu i teraju.Oni meni u drugim stvarima pomognu nevazemo nikad koliko je tko kome pomogao.Kad dodjem nekome sa traktorom naspem pun kad podjem kuci naspe mi pun i to je tako kod nas.Naravno ovi sa velikim traktorima(zderonjama nafte)nedolaze u obzir za kooperaciju.

em je OFF TOPIK!! em je najveca glupost koju sam cuo. Pa ne bi inzenjeri napravili sejacicu da rasipac za djubrivo radi tu operaciju kako treba. :ideja: :ideja:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Iskustvo je pokazalo svoju vrlinu ja tako radim i zadovoljan sam sa svime a nepadami napamet otstopavati sijacicu svako malo (gledati u nebo i sijetiti se svih svetaca)i ganjati traktor po njivi i prziti naftu kao da je voda jer i nju placam,sijacicom samo dijetelinu sijem.Treba pomnoziti prihod puta rashod da bi dobio x a znamo sta je x prema tome nemam nista protiv kako tko radi i scim sije ja radim ovako.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Nije losa je a nije da je neznam nastelovati nego nesijem nikad zito sijemensko nego druga i treca reprodukcija kako kad.Desi se da ima u zitu stosta i zastopa lulice pa mi ostaje pusta zemlja ovako nema sta zastopati kamen moze proci.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Postavio bi sad slike evo je na svijetlu ali kcer mi je nedje kabal od mobitela zaturila pa nemogu ih postaviti a i Savi sam obecao neke slike a imam ih pun mobitel da podijelim sa vama.Vec mi je 3 misa zeznula kabal sijebe ja kupim bezicni mis onda ga je iznjela van i bacila nedje a nezna dje tako da ga i dan danas nisam nasao.Ako kolega dodje ima on u autu isti kabal pa cu metnuti slike.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pozdrav
Dali neko moze da mi kaže dali se isplati kupovina ovog rasipača za 230e
vphzsk.jpg
:cao:
 
Nazad
Vrh