Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Cvetkov, al' si ga picn'o, svaka ti cast! :bravo:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Evo mog rasipača
Jel nova masina ili...... :ppozdrav:
Lala iz Banata je napisao(la):
Cvetkov, al' si ga picn'o, svaka ti cast! :bravo:
Znaci da je polovna samo je stvarno "picnuta" sto kaze Lalos..... :ppozdrav:
Usput evo par novih rasipaca Amazone sa sajma........ ::svaka cast::
2nbtztj.jpg

hrg6ds.jpg

30aus7k.jpg
Stvarno masine u piiiiiii :D
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Zrenjaninac za farbu 5+ ,a za nalepnice kec ko kuca. Pa dobro covece sto ga uskrnavi tim nalepnicama kad mozes da uradis originalne.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Koliko moze da kosta creinin polovni rasipac, ja sam uzeo jedan sa dobrim gumama novom vikonovom lulom i dobrom farbom, kontam da je malo radio i izaso me 500E.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Koliko sam te razumeo ti si kupio onakav kakav sam ja stavio na slici u jednom mom predhodnom postu. Vikon, plastican levak i ima lulu za rasipavanje. Da li sam u pravu?
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Isti ko moj! 2 tone npk, baždareno! Samo napravi obavezno rešetku gore jer ako manje rasipaš(200kg/ha naprimer) onda hoće da se zaglavi grudva, pa nejednako baca....
Evo moje:


28o3nk.jpg
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

14-15... tako... nisam nikad merio sa metrom.... Na redovnoj duži taman pokriva jutro....
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Nisi ga uopste puno platio. Ja bi ti preporucio da mu zamenis svaki lezaj i ofarbas . Tako ces biti miran kozna koliko. :cao:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

@nsnidza

Jel možeš da postaviš sliku kako izgleda fabrički otvaranje-zatvaranje i štelovanje količine bacanja? Ja to nisam imao, pa sam budžio nešto!
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ne mam ni ja otvaranje i zatvaranje ali je isti sistem kao od onih rasipaca iz Ade posto sam na jednom ovakvom slicnom video takav sistem pa cu i ja pokusati to da nabacm, a sto se tive farbanja i sredjivanja to se podrazumeva. Ako nekog interesuje ima jos jedan ovakav samo koliko ja kontam da je veci za pola tone tonu.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Verovatno je veci za tonu,ja imam od 3t takav vikonov rasipac :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh