Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

sta ce ti katalog?
pa nema tu sekvencijonalnog menjaca,sve je to prost namesteno.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

ma hocu prvo da kupim sve lezajeve i semeringe pa da ga onda rasklapam
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

leka je napisao(la):
ma hocu prvo da kupim sve lezajeve i semeringe pa da ga onda rasklapam
leko brate ako ti neki semering ili lezaj fali ima kod mene prodavnica ima sve sto postoji an svetu od lezajeva i semringa!!
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

ma ima i kod mene ovde svih delova da se nabavi,ali bas bi voleo da imam katakog?
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

dobro sta me podsetili još proletos sam prodao stari za 200€ i kupio novi maltene za iste pare.

2925rhw.jpg
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

leka je napisao(la):
Da li neko ima katalog ovog rasipaca?Hteo bih da ga remontujem uspeo sam da procitam neku oznaku,ali ne znam koji je proizvodjac-evo i oznake TG 45-2 unapred hvala :ppozdrav:

Ja ću ti nabaviti ima moj drug , biće ovih dana moram ga naterati da skenira .
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Pa evo i mene.
Ja imam dva jedan sa jednim diskom i goni ga gumeni tocak, a proizvodjac je 5 decembar BLACE, a drugi BELA CRKVA sa dva diska. Oba dva su super, ali sa ovim sa dva diska sam imo problema, pa ti ja to rasturim, i mislio da je do lagera. Kupim neke ruske lagere, kazu jako izdrzljivi, skinem stare, kad ono uredu su.Vratim sve kako je bilo i dodjem do zakljucka da nije bio u osi fabricki jos.
Sada radi ko lud, a kupio ga polovnog za 160€, malo farbanja i izgleda bolje od novog!!! :D
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

jedi zajebancija kod ciklona sa dva diska je uštelovati da baca podjednako sa obe strane.Ja sam ga stavio na 0 to mu dođe neka sredina i valjda baca ok.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

po meni jedan od boljih sistema za rasturanje vestaka. Kupljen je polovan pre 4-5 god za 450 e.Od tada nemam problema, nema prasine posto mesac ne drobi djubrivo ,precizan ,stane u njega 650-700 kg mesanog i oko 500 kg ureje.evo i snimka od proletos [youtube] http://www.youtube.com/watch?v=SCHKGt6Mjdw[/youtube]
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Takav i ja imam.Vicon sa lulom baca izuzetno jednako i tacno.Stane 600 kg u njega placen 500 eura pre 2-3 godine i veoma sam zadovoljan njime :D
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ja imam creinin vuceni, isto je sa lulom samo nikad da stignem da ga zavrsim... a nosenom od 600kg samo sto se ne raspadnu tanjiri...
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

mityoo je napisao(la):
Ja imam creinin vuceni, isto je sa lulom samo nikad da stignem da ga zavrsim...
taj je los,mislim konstrukcijski...dosta ugazi njivu...ima kolega,samo pravi guzvu u dvoristu!
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Zamisao je da se koristi za rasipanje osnovnog djubriva pre oranja, po sistemu: napuni kuci, potrosi jedan tank i idi kuci po plug.. inace medju redovima se retko vozamo sa rasturivacem, a problem je naci pouzdane ljude za rad sa vestakom a ovako kad natovarim kuci netreba da vozim i drugi traktor da vuce prikolicu sa vestakom....
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ovo je moj vučeni Vicon. 1000 kg, 12 m, nove gume, nova klateća cijev, obojan... i između ostalog je za prodaju. Inače vrlo je precizan što se tiče doziranja i ujednačenosti rasipanja po širini.

 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

kloki je napisao(la):
dobro sta me podsetili još proletos sam prodao stari za 200€ i kupio novi maltene za iste pare.

2925rhw.jpg
Komsija gde si kupio ovog lepotana i za koliko para:haha:
Post je spojen: [time]1256672826[/time]
_________________________________________________
Bećarina pusta je napisao(la):
Ovo je moj vučeni Vicon. 1000 kg, 12 m, nove gume, nova klateća cijev, obojan... i između ostalog je za prodaju. Inače vrlo je precizan što se tiče doziranja i ujednačenosti rasipanja po širini.


Koliko cenis tvoj ciklon(rasipac)?
 
Nazad
Vrh