Rasipači mineralnog đubriva

Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ne isplati se. zato sto se takvi rasipaci opotrebljavaju samo kod nas u Srbiju. U svetu su odavno baceni iz upotrebe, a mozda nisu nikada ni postojali.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Kupi Vikon ili kupi sa 2 diska. Ti ako platis ovaj 230e kome ces sutra da ga prodas , a ustvari to nije to. Sa jedne strane baca vise , a sa druge basa vise . :ppozdrav:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Dragane pogledaj jos jednom sliku i prebroj diskove :cao:
Inace brat je prosle godine uzeo takav za nekih 150-160e.Po meni dobra stvar,e sad, sigurno postoji i bolji ali...
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Sasa22 hvala ti , nisam video o cemu se radi. Igor578 pa ovaj ima 2 diska i verujem da se jedan okrece na jednu , a drugi na drugu stranu. Ako je tako odma kupuj. :ppozdrav:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Okrecu se u suprotnim smerovima, imao je moj komsija, video sam kako radi. Prodao je za male pare, mislim oko 100-tinak evra.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

dragan82 je napisao(la):
Ne isplati se. zato sto se takvi rasipaci opotrebljavaju samo kod nas u Srbiju. U svetu su odavno baceni iz upotrebe, a mozda nisu nikada ni postojali.
aj objasni zasto ne valja??
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

I cime sad baca vestacko djubrivo.
Leka nisi lepo procitao sve moje poruke.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

vv.png

evo vid radi ko doksa ,ja sam ga remontovo posle 20 godina i sad ce oped da radi bar 10 :bravo:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ja imam kao plavi sa prethodne strane rasipac i vrlo je dobar.
Ima 2 diska e sad...on moze da baca jednako na obe strane samo cale drzi blokirane rucke pa na jednu stranu baca manje a na drugu vise.Ako bi samo jednu od te 2 rucke jos malo spustili on bi bacao isto na obe strane. Diskovi jos nisu truli,lopatice su aluminijumske,lim je debeo ali bas dosta.Ram je jak i vuce punu dubravu djubreta.Jedino je pre pucalo kuciste ali je to zavareno i do sad nije bilo problema sa njim,a kod nas je preko 20g.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Ja sam kupio nov Megametalov rasipač jesenas i prezadovoljan sam sa njime.Uz malo prakse baca skoro idealno.
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

diklofen je napisao(la):
Ja sam kupio nov Megametalov rasipač jesenas i prezadovoljan sam sa njime.Uz malo prakse baca skoro idealno.
e moj prijatelju pa stvarno nema smisla pa ti nepratiš na času pa zar nije ovde rečeno odnosno pisano da ti megametalovi nisu nikakvi da lopatice lete na sve strane kao đubre i pored svega argumentovanog ti baš kupih njega umesto da staviš pare u džep i kupiš amazonku a ti megametal e sad si me iznervirao ali ajde oprostičemo ti ti si naš ali ubuduče pazi :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

Danas opet teren.Ovde sam stao samo da pregledam kako radi rasipač.Mineralno djubrivo je Fertilovo, a ostalo prosudite sami.
6z64j9.jpg
339o8if.jpg
21kxg6v.jpg
11ipp1z.jpg
2u5urrd.jpg

Djubrivo je toliko dobro da mora jedan radnik da sedi na rasipaču i "čaraka" po djubrivu kako bi ispadalo.Samo ne znam kako da ga baždarim na ovakvo djubrivo? :zli:
Auuuu izvinjavam se danas sam svratio i do jednog našeg uvaženog člana i snimio ovaj rasipač
1112vjr.jpg
:cao:
 
Odg: Rasipači veštačkog đubriva

evo i mog rasipača u akciji a za đubrivo sve najlošije mogu da kažem a upitanju je Fertilova 3*15

ogxoc2.jpg


10s64k1.jpg
 
Nazad
Vrh