Otkup kunića

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

strujas

Guest
Zanima me da li neko u Srbiji, i pod kojim uslovima vrsi otkup mesa kunica.
 
Odg: Otkup mesa kunica

To je i mene interesovalo ali izgleda da niko nece da se bakce sa time!
 
Odg: Otkup mesa kunica

Zivi se otkupljuju kod nas, cini mi se da ide reklama na radiu pa cu da bacim uvo
 
Odg: Otkup mesa kunica

na tv sam videla da neko iz Grdelice ima čitavu farmu kunića i on je govorio o tome da ima plasman.ako se javi dudovcanin mogao bi on najpre da sazna ko otkupljuje te kuniće iz grdelice :cao:
 
Odg: Otkup mesa kunica

Ma tu sam ja, ali o tome nisam nista cuo. Bila je neka firma iz Prokuplaj koja je davala kunice na usluzni tov ali im se gubi trag.
O ovim iz Grdelice cu se raspitati ovih dana.
Ima li neka bliza informacija, kako se zove firma, da li je bas u Grdelici ili nekom selu?
 
Odg: Otkup mesa kunica

za to u prokuplju sam i ja gledao , daju kunice , kaveze hranu sve sto treba a izvozili su u italiju ali mislim da je bio uslov da se nalazis u blizini prokuplja
 
Odg: Otkup mesa kunica

nisam na vreme obratila pažnju pa ne mogu sa sigurnošću da ti kažem
 
Odg: Otkup mesa kunica

legolas a odakle si ti? i kazimi to kad si poceo sa 20 zenki jesu bile neke odredjene rase ili obicni kunici "domaci"
 
Odg: Otkup mesa kunica

Pozdrav. Da li otkup kunica jos uvek funkcionise ? Moze li ime ili email nekog otkupljivaca?
 
Odg: Otkup mesa kunica

dudovcanin je napisao(la):
Ma tu sam ja, ali o tome nisam nista cuo. Bila je neka firma iz Prokuplaj koja je davala kunice na usluzni tov ali im se gubi trag.
O ovim iz Grdelice cu se raspitati ovih dana.
Ima li neka bliza informacija, kako se zove firma, da li je bas u Grdelici ili nekom selu?

Ta firma stvarno postoji i stvarno daje da se radi usluzni tov...napravila je 30tak farmi po VOjvodini (reci vlasnika)...licno poznajem vlasnika...firma se zove Dul-Mil...mada znam da je na stanju imao nekih 100t neplasiranog mesa jer mu se izjalovio izvoz i plasman kroz neke ustanove...neka politicka zavrzlama...ako nekog interesuje pribavicu mu broj pa nek vidi...
Post je spojen: [time]1252013516[/time]
_________________________________________________
Legolas13 je napisao(la):
Postovani, nadam se da ce Vam ova informacija nesto znaciti.....
Farmu tovnih kunica na podrucju bivsih republika provereno ima samo inostrana kompanija Proekta spol s.r.o. iz Praga, Ceska Republika, a koja se bavi i otkupom kuneceg mesa.

Moze li neki konkretan podatak ili kontakt da se sa njima pokusa saradnja neka...
 
Odg: Otkup mesa kunica

u dilemi sam, da li to niko nece da podeli informacije sa ostalim ljudima na forumu, ili niko ne otkupljuje kunice ...
:nono:
 
Odg: Otkup mesa kunica

Kodnas Vetzavod povremeno preuzima žive teže od 3kg
Isplata za nedelju dana
 
Odg: Otkup mesa kunica

@ivanhoe

JEL isplatu vrse na salteru za platni promet. Ako tamo placaju tamo nek sacekaju i zeceve.

Imam komsiju koji tako radi, kada dodu da mu otkupe stoku prvo pita kako placaju, kada cuje da preko racuna 15 dana, on ih lepo posale i kaze da sacekaju stoku za 15 dana na salteru. Privatnici dodu izmere kgxdinara plati pa klati.
 
Odg: Otkup mesa kunica

Rasa nije bitna valjda za proizvodnju seruma :sta:
Moram se raspitati za poslednju cenu uglavnom je dobra,malo otkupljuju cim pocnu stvori se guzva
 
Odg: Otkup mesa kunica

Dali mozda ugovaraju otkup sa koperantima i dali ih opste imaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh