Vesti-novosti-obavestenja

Koliko je meni poznato to ce se placati umesto poreza.
 
a sto bi uopste placali lopuzama.i kako su uopste izracunavali :zli: :zli: :zli: poreza nema a sta je ovo pa ko je ovde lud
 
Mi smo naj ludji jer placamo.Danas mi je stiglo resenje za to odvodnjavanje.Pise tamo svasta pa ih covek ne moze uhvatiti ni za usi ni za rep.
 
I ja se danas umalo nisam slogirao,dosla ta resenja za odvodnjavanje sve ukupno nekih 50.000 din pa oni stvarno nisu normalni :zli:
 
ukupno nekih 50.000 din
"škripi" budžet za 2010 pa daj izmišljaj šta se može da se napune džepovi ministrima i ostaloj ..... (ekipi) a ide i nova godina , treba i za skijanje sad su granice otvorene a u austriji skijališta skupaaa...

mogli bi još da izmisle i naknadu za odbranu od grada naprimer i to isto da bude jedno 100e po kj :udri:
 
Evo jedan tekst sa sajta Poljopartner na ovu temu:

Aktivnost Pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo
Novi Sad, 21. decembar 2009. Danas je 170 mesnih zajednica iz Vojvodine dobilo sredstva za uređenje atarskih puteva, a posebnih 148 ugovora se odnosi i na uređenje odvodnjavanja – kanalske mreže vezane za poboljšanje kvaliteta poljoprivrednog zemljišta.
Za ove namene odvojeno je 500 miliona dinara, što uz izdvojen novac za melioraciju, komasaciju i poljočuvare, predstavlja značajno ulaganje u sela.
Daniel Petrović, pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo je korisnicima ovih sredstava rekao da očekuje iduće godine veće angažovanje opština na poslovima komasacije, a mesnih zajednica na uređenju puteva.
- Naš Sekretarijat vidi obavezu da se prilazni putevi iz polja urede za otresišta, što je uslov za poboljšanje bezbednosti saobraćaja, ali postoji potreba za učešće i drugih investitora.
Predstavnici Mesne zajednice Banatsko Despotovo ovu deobu ocenili su kao pun pogodak. Oni su ukupno dobili tri miliona dinara i to su za njih jedina sredstva koja pristižu u selo, jer je zastoj i u ubiranju mesnog samodoprinosa.
Dobijena sredstva, prema oceni korisnika, mogla bi biti i veća, pogotovo za puteve, jer većina naselja nema tvrdu podlogu na glavnim pravcima u atarima, što otežava i poskupljuje transport. Zbog toga je Daniel Petrović poručio mesnim zajednicama da će iduće godine prednost u korišćenju novca za puteve imati sela koja planiraju postavljanje kamene podloge i otresišta.
 
Koliko ja znam placali smo odvodnjavanje i pre .Porez na katasterski prihod je za 2008. i 2009.otpisan .Ja sam danas dobio resenje ,na 100 kj 70000din za 2009.Za 2008 je nesto manje,ali sam ja prosle godine to uplacivao na rate pa moram otici do poreske da vidim stvarni dug.
 
Kiraj i kod mene je manje za 2008 nego za 2009.Cak se ne slazu cifre na resenju i na uplatnicama za 2009 godinu.
 
poskupelo je u 2009 god i to koliko sam ja čuo 14posto e sad nemojte me držati za reč to sam čuo od kolege
 
Vi Vojvodjani cete da prodjete ko zuti mravi , sad kad ste dobili autonomiju pa novi nameti pokrajinske vlasti , pa drzavne , pa .............. :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: sta politicari na vlasti rade
 
šumadinac već smo mi vojvođani odavno najebali još sad ovo kao odvodnjavanje samo neznam šta odvodnjavaju osim para iz naših džepova
 
I mi u macvi smo dobili resenja za odvodnjavanje negde oko 1700 do 1900 po hektaru . A porez na zemlju je o .Pre ovoga nameta odvodnjavanje sa porezom nije bilo toliko.
 
Da li je neko od clanova foruma dobio poziv od Viktorije ili Sindzente za putovanje u Madjarsku?Koliko znam ide se u dve grupe 18.01 i 25.01 2010.po tri dana.
 
Ovo treba neko da plati. A to sto se ne grade nasipi nikom nista. Novci odplovili u neke biznismenske depove.


s5d5dd.jpg
mh9d2u.jpg


m7rl38.jpg
 
kiraj je napisao(la):
Da li je neko od clanova foruma dobio poziv od Viktorije ili Sindzente za putovanje u Madjarsku?Koliko znam ide se u dve grupe 18.01 i 25.01 2010.po tri dana.
Kiraj jesi li ti dobio poziv?
 
kiraj je napisao(la):
Da li je neko od clanova foruma dobio poziv od Viktorije ili Sindzente za putovanje u Madjarsku?Koliko znam ide se u dve grupe 18.01 i 25.01 2010.po tri dana.
to vi veliki,mi mali samo o tome sanjamo!
:nono:
 
Nazad
Vrh