Vesti-novosti-obavestenja

Gde ti tu i ja-ma mali je top treba VBR
 
neznam gde da postavim pitanje pa ajd probacu ovde.Neko je nedavno postavio "slajdovan" dokument o bolestima i kukuruza, el moze neko da me uputi gde je to?
 
ne znam tocno kakvo je stanje u agraru u srbiji,ali kod nas u Hr. su masovni prosvjedi poljoprivrednika,bog zaostalih poticaja iz 2008-me i ukidanju poticaja u iznosu od 40% za 2009-tu i limitirane male kolicine plavog dizela po Ha...na nasim cestama se nalazi oko 1500traktora na oko 13 razlicitih blokiranih prometnica diljem zemlje,a ako nam nasa majmunska vlada ne udovolji zahtjevima krecemo u zagreb,gdje cemo sve blokirati,sa duplo vise traktora,nego sada...ne znam dali je ovo mjesto za ovu informaciju,ali i viste poljoprivrednici,pa da znate sta se u okruznju desava.ako vas zanimaju neke detaljnije informacije,u trazilici pod ''prosvjed seljaka'' cete nac mnostvo informacija...par slika sa vinkovacke obilaznice....
led-foto_6987386_17379938_17680491.jpg

led-foto_6987386_17379938_17680490.jpg

i ostala mjesta

P3030078.jpg


dsc00550y.jpg


dsc00546ny.jpg


photo0045t.jpg


_279680.jpg[img]
http://www.pohrani.com/f/k/xn/2ZFaGcZF/2.jpg[/img]
 
Gledao sam sinoc Cobankovica (nadasve simpaticnog hrvatskog ministra koji je iz Iloka...dakle Vojvodjanin ::namigivanje:: a i izgleda kao pravi lala...mali pa deb`o, upoznao sam ga jednom prilikom covek obozava vino i tamburase :D)

Ali bejahu dva paora iz Osijeka :haha: :haha: :haha: ulepsali su mi vece ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Jeste da ima mene,al da ga ja blokiram pretrcavanjem... :haha:
Jos kad bi mogli blokirati granicni prelaz sa Batrovci sa jedne strane HR paori a sa druge mi. :ppozdrav:
 
Onda bi trebalo krenuti -samo nemamo polise pa će nas pola završiti u zatvor do odredišta :haha: :haha:
 
Stara srpska poslovica,samo ne znam kada su se složili ako neko zna neka me demantuje :sta:
 
Kako su Madari mogli da blokiraju Budimpestu i policija im nista nije mogla. Samo sto nema sloge i dogovora. Kada bi se nasao neko da kaze Sutra totalna blokada puteva onih glavnih saobracajnica nema te policije koja moze da te protera. Jedan dobar rus prede preko jednog Pezoa ostali ce se sklanjati samo treba biti odlucan. Pozvati novinare i da vidis dali ce se usuditi da nekog diraju.
 
Svaka cast Hrvatima, tako se to radi, kod nas vlada velika ne sloga tako da bi to tesko uspelo ali ako nesto bude prvi sam protiv ove propale vlade koja nista nije ucinila da poboljsa seljacima zivot.....
 
peto 1 pa danas nesmeš da izađeš iz auta kada te zaustave jer smatraju dapadom na službeno lice a da im pregaziš pežoa to bi bio državni udar pa oni bi vlast sačuvali pa makar i tenkovim barem smo toga svi svedoci.
 
Pa Jednom mora da pukne i kod nas ,sta nam rade danas su oborili kukuruz kod nas na 9 dinara cujem i to na bazi vlage .Sta oni misle dokle da hrane beograd sa nasim parama dokle bre vise. Onda privatnicima sto otkupljuju nasu muku nista nemogu nego kako kome treba para obori samo malo cenu izveve koju barzu kukuruza skine kajmak i njemu ok,sto je naj gore sada i jelasicu i dinkicu malo fali tog kajmaka pa su nas nasli da muzu .
 
Znate kakvo vam je stanje u poljoprivrei ? Ee ovako odprilike, kao kad bi ja iz ove ravnice upravljao zlatiborom ili kopaonikom. Vi sad sami razlucite sta je normalno.
 
Teme govedarstvo i pčelarstvo imaju novog urednika, u saradnji sa starim. Svi na :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh