Vesti-novosti-obavestenja

Aman po zakonu(bar kako ovde tumače) prsluk je neophodan za bicikliste samo van naseljenog mesta! Poen je da izmedju dva sela ima par stotina metara, i tu su našli da kažnjavaju! Da fora bude veća ima biciklistička staza koja je odvojena od kolovoza!
 
znam da ovi nasi voze izmedju 2 sela i da od fabrike do prvih kuca ima 1.5-2km i da im se na.... svih po spisku kad voze ko muve bez glava.
 
@ mityoo

Mani to so je par stotina metara, ali polovina nema svetla na biciklu nocom da ga pokupis kolima ti si kriv. A nije to samo kod tebe ima ih do NS pa jos voze uporedo na kolovozu i pricaju, dode ti da ih zgazis.
 
To za svetla je druga priča, ali kazne čoveka koji vozi BICIKLISTIČKOM STAZOM!
 
mirmag je napisao(la):
Kod nas su poceli da kaznjavaju babe i dede na biciklu!Pre neko vece su kod mojih u selu jurili ulicama i hvatali svakog ko je vozio bajs bez svetala(naravno svi).Ako jos pri sebi nemaju licnu kartu...onda ode penzija!Kerovi....
uopšte mi ih nije žao...od biciklista sam se navuk'o strave za ceo život.
počev od vožnje uporedo, preko naglog skretanja bez pružene ruke, do vožnje noću po kiši bez svetala...
 
uopšte mi ih nije žao...od biciklista sam se navuk'o strave za ceo život.
počev od vožnje uporedo, preko naglog skretanja bez pružene ruke, do vožnje noću po kiši bez svetala...
[/quote]
i skakanja sa bicikla zbog neznanja ko ima prednost!
 
Pa ja sam prosle godine imao udes kada sam naleteo na biciklistu i skrenuo na kamion!Ja sam ispao kriv, to sto biciklista nije bio osvetljen...nikom nista!Ja bar imam razloga da pizdim na takve nesavesne!
 
Da li su normalni ljudi koji koji po danu kakav je bio jucesnji, sednu na biciklu pa krenu .Ovde kod mene malo i vozila bilo na ulicama a bilo i 5-6 budala na biciklama.E ja bi njih odrao ,ajd po lepom vremenu ali po ledu na biciklu kad ni kola ne idu lako.Ako sam omasio temu prebacite je na pravo mesto jer nisam naso prikladnu za ovaj post.
 
@poelbuster - to da nije austriska policija podkupljiva to nije istina Jedina nepodkupiva policija je policija na nemačkom auto-putu , ali i oni te neće oderati bez obzira što si stranac čak i ako napraviš veći prekršaj imaju obzira da si iz Srbije . Svi ovi ostali se kupuju za 10-50€ - isprobano . :nono:
 
Sumadinac-Gruzanin je napisao(la):
Da li su normalni ljudi koji koji po danu kakav je bio jucesnji, sednu na biciklu pa krenu .Ovde kod mene malo i vozila bilo na ulicama a bilo i 5-6 budala na biciklama.E ja bi njih odrao ,ajd po lepom vremenu ali po ledu na biciklu kad ni kola ne idu lako.Ako sam omasio temu prebacite je na pravo mesto jer nisam naso prikladnu za ovaj post.
Nemoj tako,ko zna kakva ih je nužda naterala da na ovakvom vremenu sednu na biciklo,prsluk flourescentni obavezno-to policija stvarno treba da kažnjava
 
Montoja nisam ja bezdusan ,ali pomisli da takav padne na kolovoz na metar dva ispred kola po ledu i snegu nastrada prvo biciklista i vozaca otera u zatvor. A i bez obzira na muku lakse mu da ide nego da okrece pedale .
 
Najviše prisutnih korisnika danas: 472. Najviše prisutnih korisnika: 472 (danas u 21:40)
 
Totije nesto vise od pola hiljade. :haha:



Najviše prisutnih korisnika danas: 506. Najviše prisutnih korisnika: 506 (danas u 20:13)

Najviše prisutnih korisnika danas: 507. Najviše prisutnih korisnika: 507 (danas u 20:22)
 
A toooooo. :D
Post je spojen: [time]1264802686[/time]
_________________________________________________
Ma Tebi je oprosteno, nije se razradila desnica :ppozdrav:
 
@ Karalic

Totije nesto vise od pola hiljade. A moglo bi i ovako. To ti je malo vise od 500.
 
Nazad
Vrh