Herbicidi u strnim žitima

Ipak moze ova kombinacija ,Evo teksta.
 
Ja sam uzeo Meteor za 300 din 10g.Uzecu neki fungicid pa mesam sa meteorom pa kad dode vreme prskam jer kako vidim psenica ce ove godine imati dobru cenu.
 
Može li mi neko reći gde da sutra u Zrenjaninu pogledam tj. kupim najpovoljnije galenikin Akord(fungicid)?
 
Preventivno naravno.Pošto očekujem dobru cenu pšenice ,a i trenutna kondicija pšenice(posle tri prihrane)obećava greota bi bila da ne odradim još prskanje herbicidom+prihrana+fungicid.
 
Ja sam kupio sekator od u tecnom stanju 150 ml .Prošle godine sam koristio sekator granule 300gr, pre oko 10godina sam koristrio sekator u litarskom pakovanju svi imaju isto dejstvo samo se pridržavajte uputstva. Mana sekatora je ne uništava kukolj(Agrostemma githago) . Sve korove što uništava sekatr + Kukolj može uništitiLANCELOT 450 WG ide 25-33 g/h ( galenika fito farmacija)
 
Fungicidi u pšenici Impakt 25-sc proizvodjač CEMINOVA protiv pepelnice i sive pegavosti lista i klasa . Može i Antre + fobos , antre fungicid pegavost i pepelnica a fobos ec protiv lisne vasi.
Može antre da se zameni impaktom .:sreca:
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio sekator od u tecnom stanju 150 ml .Prošle godine sam koristio sekator granule 300gr, pre oko 10godina sam koristrio sekator u litarskom pakovanju svi imaju isto dejstvo samo se pridržavajte uputstva. Mana sekatora je ne uništava kukolj(Agrostemma githago) . Sve korove što uništava sekatr + Kukolj može uništitiLANCELOT 450 WG ide 25-33 g/h ( galenika fito farmacija)
Drugari a posle kolko vremena deluje sekator ,prskao sam pre 15 dana zito ali trava ista kao da sam je prskao da raste ane da je unistim pa neznam sta da radim ako moze neki savet bio bih zahvalan:sta:
 
10fnjmv.jpg


prskano sa meteorom 10 gr/ha, videcemo kako ce da deluje
 
Nazad
Vrh