Chat u Živinarstvu 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slepao sam se sa vise srece nego pameti.:osmeh: Nije lako sve imati.Za 20 komada ne treba ni obican ventilator.E sad su vrucincine,ali se razmislja o skupljacu kondenza.Sad ce zima jos malo.Kad se setim onih muka.:osmeh:

Pa taj skupljac kondenza gledaj nekako na jesen kada posao malo zesce krene. Ja ventilator ne smem ni da upalim, bojim se da se ne prehlade. Ne zezam se, vrata sa mrezom su stalno otvorena pa kako im bude. Sada po ovim vrucinama imam u proseku oko 110 kom u zivinarniku plus najmanju turu u zasebnoj prostoriji. Curke su u drugom zivinarniku i njima je mnogo bolje, ima drveni tavanak pa je izolacija kakva takva i oseti se da je par stepeni hladnije nego kod pilica.:ppozdrav:
 
Bar dan.To nam je sto nam je.Moramo se prilagoditi.Vise ladnog piva,vise ladovine,vise ne rada i prezivece se.Eh kad bi to tako moglo.:osmeh:
 
Zdravo narode. Cistio danas bokseve pilicima. Nudio ovim dokolicarima sto se grebu za cigarete na bus stanici da urade umesto mene za 300 din.. Nece ni da cuju a ima samo sat ipo posla, toliko je meni trebalo a oni bi sigurno brze to odradili. Neka mi samo neko od njih zakuka kako nema posla.
 
Prijalo zahlađenje živini. Čak im danas i ventilatore malo isključio.
Takvi su ti bezposličari čika Dule. Samo da im je 'leba bez motike i samo kukaju.
 
Danas je čak i malo koji dahtao, tako da im je super kako im je bilo ovih dana, samo što će tov duže da traje jer vidim da slabije jedu.
 
Dobro jutro.

@SAMA

Bice onako kako bude, iz ove koze ne mozemo.:ppozdrav:

---------- Poruka napisana 28-06-12 u 07:05 ---------- Prethodna poruka je 27-06-12 at 07:04 ----------

Dobro jutro radni narode.:ppozdrav: Ovih sledecih dana ponovo ide kuvanje u zivinarniku.::lose::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh