Tanjirača : snaga traktora

todor

Banned
Učlanjen(a)
28 Nov 2008
Poruka
2.367
Lokacija
djurdjevo
koliko treba ks OLT Dravu 40 diskova po meni koliko se sećam da je imt 5220 vukao ako ne reci koliko treba
 
Odg: Tanjiraca Drava

Jbg, proizvođač kaže drugačije, nisu sve tanjirače iste u radu, no dobro ja sam preneo podatak i od mene dosta.
 
Odg: Tanjiraca Drava

todor je napisao(la):
koliko treba ks za nju po meni koliko se sećam da je imt 5220 vukao ako ne reci koliko treba

To ide u kombinaciji JD 6900 ( 130 ks ),provjerno i bez problema
 
Odg: Tanjiraca Drava

i sad kazete da "neki" clanovi ovog foruma nisu bili u pravu kad su rekli da nisu isti konji JD-a i ostalih traktora :D :D
 
Odg: Tanjiraca Drava

Informacije radi solidno je vuce rakovica 120,ursus 120,volvo 140ks a za rx 170 je cak i mala ali zbog transporta ovako vise odgovara.Taj 5220 je bolje zaboraviti ako se radi o manjim parcelama jer po potrosnji nije rentabilan,100% provereno!Proizvodjac kaze da je za dravu potrebno od 3 do 4 ks po jednom disku!
 
Odg: Tanjiraca Drava

Zavisi spram cega gledas! Ako gledas johnijeve konje onda su imt-ovi poniji! :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Tanjiraca Drava

molio bih admina da ovo negdje drugdje prebaci da tamo o tome raspravljamo i postavimo slike dokaza
 
Odg: Tanjirača : snaga traktora

Da li mislite da CONSUMOVA tanjirača sa ramom 160*100 i 30 diskova prečnika 560mm odgovara Belarusu od 105 ks. :sta:
 
Nazad
Vrh