Kverneland plugovi

to si u pravu ,neka postavi sliku tog pluga od 1000e
 
neka čovek postavi slike pa ćemo onda da sudimo jer glupo je ovako kad i neznamo kakav je
 
Nema ljude i nebavim se preprodajom. Cist posteni paor. Al prijatelj radi sa tim. Ako ti treba koji traktor ili kombajn,ili bilo sta javi. Trenutno ima jedno 7 John Deerovih traktora i 3 kombajna. Mislim da ima 2x4755,3650,2140,4955,6320 i 6620. Od kombajna 1188 i dva dominatora. Od itne masinerije bog sveti zna.
 
Imam jedno pitanje ko moze pomoci neka se javi!!! Kako se odredjuje sirina zadnjih i prednjih tockova kod plugova obrtaca imam 2x14 coli koja mora biti sirina tockova pomocccccccccccccccc
 
Da ipak je KVERNELAND zakon ja imam 2 kom jedan prevrtac kupljen prosle godine na sajmu 26000 placen davo od pluga
 
Jel podesavanje zahvata rucno ili hidraulicno?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238692166[/time]_________________________________________________
Pitanje za paorpaora ? Posto imamo slicne plugove ,jel znas koji je raspon tockova na tvom caseu.Interasuju me unutrasnje mere i prednjih i zadnjih tockova.
 
Morao bi proveriti,al mislim da je gotovo ista dimenzija kao i kod tebe. Razlika moze bi ti par cm.
 
Kod mene je na prednje tockove 140 cm ,ana zadnje 130 cm.
 
Izmerio sam danas. Napred oko 142-3 ,a nazad 132-3 cm. Isto kao kod tebe. To su ti uglavnom iste dimenzije, +- par cm.
 
Ljudi kako se vi gadjate sa tim ciframa, strasno! Za moje radno iskustvo promenuo sam mnogo traktora (johana3130, torpeda 75, imt577, mtz50,52, 80,82, rakovicu65, mtz82.1, 820) sada imam mtz82,1 mtz820, rajku65 i imt5210. u oranju nikad ali nikada nisam imao potrosnju manju od 11l!!!(ugarenje) za zimsko od 13 do 15-16l Za imt5210 imam overum-masej 5brazdi obrtač, sa njim imam potrošnju prosecnu oko 12lna jutro pri dubini od 32-35cm
 
Neznam zasto pises o potrosnji u ovoj temi. Koliko sam video ovde niko nije spominjao potrosnju .
 
izvinjavam se, sa klincem sam sedeo zajedno i pregledao sam neke komentare od ranije, vala bilo je svega!izvinjavam se, nemoj se ljutiti :cao:
 
@kiraj, nov sam ovde pa se bas ne snalazim bog zna kako ali malo me "zicnulo" :sta: to sa potrosnjom neki komentari, znas. ja iz beceja zemlja relativno laka za obradu pa "potrosim"!!!
 
Nazad
Vrh