Gume

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.415
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Sta reci nego GUME:haha:
Koje su za sta,koja marka,koliko palatana,radijalne ili dijagonalne... lose nove ili dobre polovne... :sta:

Jel ima negde u Sremu neko da vulkanizira-protektuje gume,meni treba za prikolicu da se 2 prelepe novim sarama :ideja:

 
Ja otkako radim sa zmajevkama jos nisam kupio nijednu novu gumu! Sve same polovne!
Na traktoru je drugo! tu kupujem iskljucivo nove i to pazim na marku! Koristim samo barum i stomil!
 
U NS našao 195/80x16 (7.5x16 naravno ne balonke) sa PR16 za 1500 din od kamiona naravno (polovne ) , 8kom za 10000din ! :cao:
 
North ARMY je napisao(la):
Jel ima negde u Sremu neko da vulkanizira-protektuje gume,meni treba za prikolicu da se 2 prelepe novim sarama :ideja:

Ima Kole u Sremskoj Mitrovici, od njega sam nabavljao nove Rekordove balonke sa greškom. Greška je bila u fabričkoj rupi na boku gume koju on ušije u dva unakrsna sloja i onda preko vulkanizira, ljudi su mislili da to ne može da drži, a eno ja tako vozim na obe moje prikolice :D Cena 4000 din/kom, a nova 12000 :bravo: pa ti vidi, inače radi i protektovanje.
 
e protektovanje treba,mi smo imali u selu vulkanizera koji je radio na tu foru sivenja i prelepi pa tome nije bilo veka samo je propao jer je otvorena jos jedna radnja a sad se svi hvataju za glavu sto zeljko ne radi vise,sad radi neki finiji posao kod brata u firmi
imam 2zadnje celave a imaju puno platana pa reko protektovati i da drze jos koju godinu
cugi jel imas broj??
 
Imao sam u onom telefonu što sam pregazio jesenas, a imam i na nekom papiriću zapisano samo ko zna gde je... ::sramota::, bude on u Rumi na vašaru tamo iza leđa benz. pumpe gde su Cigani sa onom gvožđurijom, ako dolaziš trećeg naći ćemo ga :ppozdrav:
 
Postovanje forumasi,

vidim puno pitanja i odgovora. Posto sam nov samo jedno pitanje za sada:

Da li neko ima polovne (upotrebljive) zadnje gume za IMT 533? Imam
prijatelja kome su se skoro raspale, a nema lovu za nove. Hocu da ucinim
dobro delo i da mu pomognem. Da ga "castim" sa novim bilo bi previse!
Spreman sam da dobrocinitelja castim dobrim ruckom! :ppozdrav:

Pozdrav Maestro!
 
North ARMY,
pa ti si pravi i mnogo si brz - za svaku pohvalu. nalazim se u blizini Beograda, tako da nismo mnogo daleko. Ako nesto iskrsne molim te pusti e-mail, pa da se cujemo i vidimo.
Maestro
 
Army,
hvala jos jednom na brzini, mozes da posaljes telefon i ime coveka
kao privatnu poruku, bas ne moraju svi da vide, ili kao e-mail?!
Hvala na pomoci. Popicemo pice, a i vise! :ppozdrav:
 
ma ne treba vise nista od pica,aj sutra dok nabavim broj :cao:
znam coveka ali jbg stariji je od mene pa nem broj sad :(

ma nacemo 2 gume bre ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Mislim da Čugi pomenu nove ali neka druga klasa jeftinije .Da li jos neko zna gde se mogu naći takve gume .Kupio bih dve zadnje za Rusa 16.9.
 
Nazad
Vrh