Gume

prloetos sam platio 65000 dinara za 20.8 R38 radijal, cene su isle od 60000 pa i preko100000 dinara, odprilike toliko kosta i 18.4
 
pojedinacna guma, continental, a mitas je bio 85000, ...2007 sam da oko 80000 za 4 nove za rusa
 
Ja pitao pošto su i kada su počeli da nabrajaju cene i proizvođače zaledio sam se.U pravu si što se tiče ruskih guma jesu najpovoljnije cene za razliku od ostalih proizvođača.
 
Pa sada su skoro sve gume radijalne tj. ređe se nalaze dijagonalne koje su inače jeftinije . Pa su zato i cene sada jače .
 
jel zna neko polovne gume u solidnom stanju,za belarusa prednje 11.2-20 :haha:? :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1266089089[/time]
_________________________________________________
ono smejanje sam slucajno stavio :D
 
francuz je napisao(la):
Rajka, Rajka, Rajka......Samo Rajka, e pa kako da obujemo:haha:
Salim se , pitanje je :
- Koja je najkvalitetnija guma(14-9/2:cool: mislim kog proizvodjaca izabrati?
:cao:
uzmi ruminu i neces se pokajati a imas i garanciju na njih :ppozdrav:
 
Ja sam stavio rumine pre 10 godina i nisam nesto zadovoljan, dosta su posne i posle dve godine su vec pocele da pucaju po povrsini, ali teraju jos.
Ipak mislim da je rekord dobra, ali to je neko moje misljenje :cao:
 
Rekordove imam na 560,sta reci...ako ce ti traktor biti vise u njivi nego na drumu uzmi ih jer imaju "slabe" tj retke sare koje se brze jedu na drumu,ali zato bolje kopaju u blatu,dok na fergusonu imam Trajal i one imaju jace sare,po meni su bolje nego rekordove.
 
Evo sad sam isao da vidim te rekordove su 14.9-28 R15,nisam bas zadovoljan imaju sitne pukotine istina da nokat ne bi zapeo za njih,ali opet ih ima,dok trayalove nemaju ni jednu,puno bolje.
 
Nazad
Vrh