Grtalica za sneg ili nešto drugo namensko.

miroslav k

Član
Učlanjen(a)
4 Nov 2009
Poruka
5.491
Lokacija
Bački Petrovac 20 km severno od Novog Sada
Imam neke slike da postavim a nisam nasao adekvatnu temu. A sad je jos malo zimska sezona

---------- Poruka napisana u 00:25 ---------- Prethodna poruka je at 00:18 ----------

Ovo poseduje jedan komšija i mogu reci da je odlicna stvar, bolje ocisti nego velika grtalica.
j5h2ch.jpg


---------- Poruka napisana 16-02-12 u 00:23 ---------- Prethodna poruka je 15-02-12 at 00:25 ----------

Nešto savremenije
6r3oex.jpg
 
Imam neke slike da postavim a nisam nasao adekvatnu temu. A sad je jos malo zimska sezona

---------- Poruka napisana u 00:25 ---------- Prethodna poruka je at 00:18 ----------

Ovo poseduje jedan komšija i mogu reci da je odlicna stvar, bolje ocisti nego velika grtalica.
j5h2ch.jpg


---------- Poruka napisana 16-02-12 u 00:23 ---------- Prethodna poruka je 15-02-12 at 00:25 ----------








Ovo sam i ja negdje gledao. Ove zime sam počinjao da pravim ali sam odustao jer nisam imao vremena.
Nisam siguran koliko može da gura a da ne prokliza ali u svakom slučaju bolje od lopate


 
Ja sam prvo hteo praviti PH, pa sam smislio da cu ralicu praviti. al posto je zima na izmaku to sve ostaje za sledecu godinu.
 
Šta mislite o ideji da se napravi freza za snijeg koja bi se montirala na agriju 506 naprijed na kardan?
Kod nas su ove godine bili toliki smjetovi da ništa ne bi riješio ni traktor a ne mžotokultivator sa grtalicom.
Napominjem da imam da očistim dvorište i nekih 60m puta.
 
[video=youtube_share;a_qMikzSxE0]http://youtu.be/a_qMikzSxE0[/video] ko ima volje i claasa izvodljivo :))
 
Nazad
Vrh